KARDEŞLİĞİN SİMGESİ: SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA ! MÜZİĞİN KARDEŞLİĞİ İÇİN BİR ARADA !

Eyl 24 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 1664 görüntüleme • Yorum yok KARDEŞLİĞİN SİMGESİ: SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA ! MÜZİĞİN KARDEŞLİĞİ İÇİN BİR ARADA !

KARDEŞLİĞİN SİMGESİ: SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA !

MÜZİĞİN KARDEŞLİĞİ İÇİN BİR ARADA !

Geleneksel Balkan müziğinin en önemli temsilcilerinden Divanhana Grubu ile birlikte  ”Kardeş” ismini verdikleri bir albüme imza atan Suzan Kardeş, Sevdalinka şarkıları ve Türk Sanat Müziği şarkılarından oluşan bu özel albümün şarkılarını Türkiye’de ilk defa Trump Gösteri ve Kültür Merkezi’nde dinleyiciyle buluşturdu.

‘Kardeşlik Konseri’ adı altında Trump Towers’da gerçekleşen ve yoğun ilgi gören konserde kardeşlik, sevgi ve barış mesajı verildi.

Suzan Kardeş: “ Kardeş olduk. “ 

Suzan Kardeş, Divanhana ile birlikte paylaştığı sahnede duygularını ise şu sözlerle dile getirdi;

Bizimle burada olduğunuz ve bu özel anı paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Divanhana ile birlikte Kardeş albümüne imza attık ve gerçekten kardeş olduk.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys