PSİKOLOG GÖKHAN ÇINAR SORUYOR, ÜNLÜLER İÇİNİ DÖKÜYOR !

Ara 19 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Haberler • 8382 görüntüleme • Yorum yok PSİKOLOG GÖKHAN ÇINAR SORUYOR, ÜNLÜLER İÇİNİ DÖKÜYOR !

PSİKOLOG GÖKHAN ÇINAR SORUYOR, ÜNLÜLER İÇİNİ DÖKÜYOR !

İLK KONUK: BİLİNMEYENLERİYLE GÖKHAN TÜRKMEN !

GÖKHAN TÜRKMEN’DEN CESUR CEVAPLAR !

HÜZÜN VE KAHKAHA BİR ARADA !

Uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar, Katarsis ismini verdiği ve daha önce denenmemiş yepyeni program formatı ile YouTube platformunda yayın yapan Babala Tv’de izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Gökhan Çınar’ın sıra dışı sorularıyla ünlülerin bilinmeyen yönlerinin ortaya çıktığı programda konuklar; öfke, üzüntü, mutluluk, utanç, gurur gibi duygularını ilk defa kamera karşısında açığa çıkararak farklı bir deneyim yaşıyor.

Katarsis programının ilk konuğu başarılı sanatçı Gökhan Türkmen oldu ve Gökhan Çınar’ın soruları karşısında cesur cevaplar verdi.

” 20 yıl sonrasını düşünürüm. ”

Gökhan Çınar’ın, “Hayatının dönüm noktası nedir?” sorusuna; gitar çalmaya başlamasının dönüm noktası olduğunu belirten sanatçı sözlerine: ” Gitar çalmaya başlayana kadar ne yapacağımı bilmiyordum. 14-15 yaşlarındaydım ve bunları düşünmek için çok küçüktüm. Fakat ben erken olgunlaşmayı tercih ettim. Ne yapacağımı her zaman düşünen bir insandım ve hep merak içerisindeydim. 10 yıl veya 20 yıl sonra nerede olacağımı düşünürdüm. Şu anda da öyleyim. ” şeklinde devam etti.

” İdare edildiğimi düşündüğüm zamanlar yaşadım. ”

Sohbet esnasında yer yer duygulanan, yer yer kahkahalar atan sanatçı, izlediği filmlerden etkilendiğini ve filmde kullanılan müziklerin kendisini içine aldığını dile getirerek: ” Sıkıntılı dönemler geçirdiğim, herkesin beni idare ettiğini düşündüğüm, alınganlıklarımın olduğu bir zaman yaşıyordum ve o dönemde Mustafa Hakkında Her Şey filmini izledim. Filmde Mor ve Ötesi’nin Bir Derdim Var şarkısı yer alıyordu ve unutamadığım bir sahne vardı: Fikret Kuşkan “Hepiniz idare ediyorsunuz beni, hep idare edildim” diyordu. Çok etkilenmiştim. İnsanın hayatı içerisindeki her şeyini, varlığını alan bir durum. Ben de o dönem kendi içimde öyle bir şey düşünmüştüm. Bu yüzden o şarkı, o filmle beraber beni çok etkiledi. Şarkı zaten çok iyi bir şarkı.” dedi.

“ Sinem’e içten içe aşıktım. “

Liseden beri eşi Sinem Aksoy Türkmen ile yakın dostluğu olan Türkmen, programda Sinem ile ortak günlükleri olduğunu ve lisede birbirlerine yazılar yazdıklarını ise şu sözlerle anlattı: “ Sinem’e o dönem içten içe aşıktım. Birlikte kullandığımız bir günlüğümüz vardı. O günlük bir hafta onda, bir hafta da bende kalıyordu. İnsan bu kadar iyi anlaştığı bir kadınla ilgili ister istemez bir şeyler düşünüyor. Ona 17 yıl boyunca neler hissettiğini söylemedim. Zamana bıraktım, bir şey olacağı varsa olur. Hayatımı hep böyle yaşadım.”

————————————————————

Katarsis Programı ile ilgili bilgi:
Kişinin kendisiyle ilgili duygusal adalete yönelmesi ve duygusal boşalım olarak tanımlanan Katarsis, uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın sunumuyla, ünlü konukları ağırlayarak, kendilerine daha önce sorulmamış soruları soruyor ve ünlülerin bilinmeyenlerini ekrana yansıtıyor. Ünlülerin çocuklukları, dönüm noktaları, pişmanlıkları, hayal kırıklıkları ve başarı hikayelerinin yer aldığı programda Hafıza Testi, Hayatımı Değiştiren Şarkı, İçimdeki Hayvan, Bana Yalan Söyle, Hayal Et, Yüzleşme, Cevap Hakkı, Detone bölümleri de yer alıyor.

Konukların duygudan duyguya girdiği; öfke, üzüntü, mutluluk, gurur, utanç ve daha bir çok duyguyu yaşadığı Katarsis programında, ters köşe sorular eşliğinde izleyiciler eşsiz bir sohbete tanıklık ediyor.
Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis programı, her hafta Pazar günü saat 18.00’de YouTube’da yayın yapan Babala Tv kanalında izleyici ile buluşacak

https://www.youtube.com/watch?v=1aP8FpFQgfM&t=174s – İzleme Linki

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys