EN İYİ MÜZİK GRUBU: ” maNga ”

Ara 21 • Bültenler, Haberler, Kupürler, maNga Bültenler, maNga Haberler, maNga Küpürler, Yazılı Basın • 3593 görüntüleme • Yorum yok EN İYİ MÜZİK GRUBU: ” maNga ”

EN İYİ MÜZİK GRUBU: ” maNga ”

AKUSTİK PERFORMANSLARI ALKIŞ ALDI !

maNga: “15. YILIMIZI KUTLUYORUZ”

Türk alternatif rock müziğin en önemli temsilcilerinden maNga, geçtiğimiz akşam Mustafa Kemal Kültür Merkezi Atilla İlhan Sahnesi’nde gerçekleşen 3. Mood Ödülleri’nde ” En İyi Müzik Grubu ” ödülüne layık görüldü.

Halk oylaması ve jüri oyları ile kazananların belirlendiği ödül törenine katılan maNga, ödülü aldıktan sonra duygularını: “ Bu değerli ödül için herkese çok teşekkür ederiz. 2019 bizim için çok daha yoğun bir yıl olacak. Bu sene yeni albümümüz çıkacak ve aynı zamanda 15. yılımızı kutluyoruz. Bir çok farklı projeye imza atacağız.” sözleriyle dile getirdi.

Son maxi single’ı maNgaX’te bulunan sevilen şarkıları Yad Eller’i akustik olarak seslendiren maNga’nın performansı büyük alkış aldı.

Yeni albüm hazırlıklarına devam eden maNga, bekleyiş içerisinde olan hayranlarına yepyeni şarkılar sunacak olmanın heyecanını yaşıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys