BURN İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL 2017 !

Eyl 5 • Bültenler, Haberler, Yazılı Basın • 2777 görüntüleme • Yorum yok BURN İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL 2017 !


BURN İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL 2017 !

TEK GECE’DE 50 PERFORMANS ! 

Geçtiğimiz sene ilki düzenlenen ve Türkiye’de ilk defa farklı mekanlarda eş zamanlı yapılan organizasyon ile diğer festivallere ilham ve öncü olan Burn İstanbul Rooftop Festival, birbirinden farklı etkinlikler ile şehirde yazın son demlerini yaşamak isteyen katılımcılarını bu sene ikincisine imza atılacak olan festivalde bekliyor. 

3000 FESTİVAL KATILIMCISI, 11 FARKLI MEKAN ! 

16 Eylül’de Burn Energy Drink sponsorluğunda gündüzden geceye uzanacak bu keyifli yolculukta, katılımcılar tek biletle deneyimlenebilecekleri 11 farklı mekanda iyi müziğin kaliteli temsilcileri ile bir araya gelecek.

İstanbul’un farklı teraslarında açık havada müziğe doyacak olan 3000 festival katılımcısı, değişik lezzetlerde kokteyl, mutfak alternatifleri ve eğlenceli aktiviteler ile de 2017 yazını tatlı bir esintiyle noktalayacak.

Günü ve geceyi kendi notalarıyla renklendirecek isimler arasında J. Bernardt, Just Emma, Milo Häfliger, Niju, Nublu, İlhan Erşahin,MercanDede, Aksak,Benil Sibelle,Birol Giray & Can Tanca,BTN Crew,Doruk Güralp,Elif Tanverdi,Emre Garan,EnesGül,Fattish,Kozmonot Osman, Kurt Adam,Memo Garan,Murat Tokuz,Murathan Özbek & Can Balta,Orkun Bozdemir,Procombo,Style-Ist,Uncles (Efe Kantel & Furkan Kurt),Undomundo,Violations Radio,Yakuza ve daha bir çok isim yer alacak. 

Mekanlar : Backyard, Klein Garten, Izaka, W Hotel Suite, Georges Hotel, Sub Karaköy, Cle, Swissotel The Bosphorus, Karaköy On, Klein, Flamme.

Müzik : J. Bernardt Live, Milo Hafliger, Niju Live, İlhan Erşahin ft. Salih Topuz Live, Arkın Allen Aka Mercan Dede Live, Hey Douglas, Just Emma, Aksak, Arman Akıncı, Barış Bergiten, Discolog, Doruk Güralp, Evrim De Evrim, Fattish, Gadi Mitrani, Hemi, Kerem Tekinalp, Kiwi, Koray T, Kozmonotosman Memo Garan, Murat Tokuz, Murathan Özbek & Can Balta, Orkun Bozdemir, Procombo, Tolga Duyan, Undomondo, Uncles, Yakuza, Ali Can Ayyıldız & Serdar Ormancı, Aytek & Semi, Bahadır G, Can Ayverdi, Candaş, Cengo, C , Squared, Doğu Civicik, Ece Özel, Ekrem Şenol, Elif Tanverdi, Enes Gül, Jamie’s & Pekiner, Jan, John Goo, Koray T, Kubilay Aydın, Le Bebe Royal, Mertkan Akd, Siyabend Süvari, Tan Güner, Violations Radio.

Activiteler :  Coctail Workshops, Kite Making, Gastronomy Workshops, Rooftop Yoga, Body Makeup, Tattoo Zone, Mad Mask Atelier, Boutiques

#IRF

#burnistanbulrooftopfestival

#istanbulrooftopf

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys