EZBER BOZAN GÜÇLÜ BİR SES!

May 3 • Bültenler, Eda Defne Bültenler, Eda Defne Haberler, Eda Defne Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1060 görüntüleme • Yorum yok EZBER BOZAN GÜÇLÜ BİR SES!

EZBER BOZAN GÜÇLÜ BİR SES!

EDA DEFNE’NİN HEYECANLI ADIMI!

İLK ŞARKISI ‘’DÜNDEN KALAN MASAL’’ MÜZİKSEVERLERLE BULUŞUYOR!

Genç sanatçı Eda Defne, Dünden Kalan Masal adlı şarkısıyla müzik dünyasına heyecanlı bir adım atıyor.

Küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe olan Eda Defne’nin ilk şarkısı Dünden Kalan Masal’ın sözü ve müziği sanatçının kendisine, düzenlemesi ise Alper Atakan’a ait.

Güçlü sesiyle çok konuşulacak bir çalışmaya imza atan Eda Defne, şarkının ezber bozan sözleri sayesinde de dinleyicide etkileyici bir izlenim bırakacak.

Klipteki sadeliği ve güzelliği ile de dikkat çeken Eda Defne, Ramazan Arslankaya yönetmenliğinde çekilen klipte göz doldurucu bir performans sunuyor.

Eda Defne, ilk projesindeki heyecanını ise şu sözlerle paylaşıyor: ‘’25 yaşındayım ve küçük yaşlardan beri müziğin içindeyim. Aileniz de müzisyen ise zaten kaçış yok, illa ki bu konuda adımınız oluyor. Lise döneminden beri şarkı yazmak ve söylemek kendimi, duygularımı en hisli ifade etme şeklim. Ve hayalim Dünya’nın her yerinde şarkılarımı, bu naif hisleri taşıyabilen insanlarla söyleyebilmek. Dünden Kalan Masal, üniversitede iken yazdığım bir şarkı. İlk göz ağrım o’dur. Yeri hep ayrı olacak. Birbirinden güzel şarkılar yazmaya devam ediyoruz ve herkesin kendini bulabileceği mutlaka bir şarkım var. Bu hayalimi gerçekleştirirken benden çok koşturan, eli hep omzumda olan eşime, aileme, yapım aşamalarında emek veren herkese ve tüm sevenlerimize sonsuz teşekkür etmek isterim.’’

Eda Defne’nin ilk şarkısı Dünden Kalan Masal ve klibi 12 Nisan tarihi itibarıyla Boss Records etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı!

https://www.youtube.com/watch?v=63xVCt7czn4

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys