MABEL MATİZ SESLERİ BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE YÜKSELDİ ! 

Nis 24 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Mabel Matiz Bültenler, Mabel Matiz Haberler, Mabel Matiz Küpürler, Yazılı Basın • 3417 görüntüleme • Yorum yok MABEL MATİZ SESLERİ BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE YÜKSELDİ ! 

MABEL MATİZ SESLERİ BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE YÜKSELDİ ! 
 
UZUN BİR ARADAN SONRA TEKRAR BOSTANCI’DA !
 
SAHNEDEN PALMİYELER YÜKSELDİ!
 
9 AYDA 3 HİT ŞARKI!
Farklı tarzı, başarılı projeleri ve güçlü vokali ile son yılların en başarılı müzisyenlerinden olan Mabel Matiz, uzun bir aradan sonra geçtiğimiz akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde unutulmaz bir performans ve şova imza attı.
 
Yeni albüm Maya’dan şarkılar ilk defa Bostancı’da söylendi ! 
Yılın en iyi şarkılarından biri olan Ya Bu İşler Ne teklisinin ardından kısa bir süre önce yayınladığı ve izlenmesi 100 milyonu geçen Öyle Kolaysa şarkısı ile 12 haftadır listelerin bir numarasında yer alan iddialı sanatçı, gece için özel olarak hazırladığı repertuvarında efsaneleşen şarkılarının yanı sıra hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu dördüncü stüdyo albümü Maya’dan Mükemmeli ve Babamı Beklerken isimli şarkıları ilk defa seslendirerek izleyicileri mest etti.
 
Mabel Matiz’in BGM sahnesi tropik ormana döndü..
Biletlerin haftalar öncesinden tükendiği ve dinleyicilerin kapıda kuyruk oluşturduğu konserde sanatçı, kendi şarkılarının yanı sıra sürpriz yaparak unutulmaz türkülerimizden Sarı Gelin,Odam Kireçtir, Yiğidim Aslanım’ı da seslendirdi, sahne performansının yanı sıra Anıl Can ve Yunus Karma’nın da dokunuşlarının bulunduğu ağaçlar ile dolu özel bir dekor yaratarak görsel bir şova imza attı. Ormanın gizemi sahneye taşınarak palmiyelerin yükseldiği sahnede adeta tropik bir ormanın içinden sahne veren sanatçıya eşsiz dans performasıyla da Gizem Aksu eşlik etti.
Konser esnasında hayranlarından gelen sevgi seline karşı ”Bana çok iyi geliyorsunuz. Bostancı sahnesi büyülüdür. Bu özel gecede bu özel anı yaşadığımız için çok teşekkür ederim. Cümleleriyle duygularını dile getirdi.
9 ayda 3 hit şarkı..
 
Akıllara kazınan unutulmaz konserde Ya Bu İşler Ne, Muhbir ve Öyle Kolaysa şarkılarını seslendirirken izleyiciler sevilen sanatçıya hep bir ağızdan eşlik etti. 9 ayda üç hit şarkıyla dillere dolanarak haftalar boyunca listelerde bir numara olan Mabel Matiz sahnede üç saate yakın performans sergiledi.
Mabel Matiz’den babasına şarkı; ”Babamı Beklerken”
Mabel Matiz, Maya albümünde yer alacak ve kendisi için özel olarak nitelendirdiği Babamı Beklerken şarkısını söylemeden önce  : ” Babam tır şoförüydü. Kardeşim Selim’le birlikte babamın dönüşünü beklerdik.Tırın kapı önüne yanaşma anı çok değerli bir kavuşmaydı bizim için.O anın bendeki hissi çok büyük ve onu hayatıma aslında ne kadar projekte ettiğimi fark ettim.Şarkı da biraz bununla ilgili. İnsanoğlu olarak hep bir kurtarıcı hep bir ışık bekliyoruz. Ama aslında o kurtarıcı da ışıkta o sevginin kaynağı da hepimizde var.Bunu itiraf etmek ve şarkıya dökmek bana çok iyi geldi. Umarım size de iyi gelir   ” şeklinde duygularını ifade etti.
Konserlerine ara vermeden devam eden sanatçı, yeni albümü Maya’yı kısa bir zaman sonra müzikseveler ile buluşturacak olmanın heyecanı içerisinde.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys