LİDER ŞAHİN’DEN ”MESELA” İLE İDDİALI BİR MERHABA!

Eyl 2 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Lider Şahin Bültenler, Lider Şahin Haberler, Lider Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1832 görüntüleme • Yorum yok LİDER ŞAHİN’DEN ”MESELA” İLE İDDİALI BİR MERHABA!

MÜZİK SEKTÖRÜNE BİR MERHABA ”MESELA”

LİDER ŞAHİN’DEN ”MESELA” İLE İDDİALI BİR MERHABA!

Geçtiğimiz yıl ”Seninle Başım Dertte Müzikali”nin başrolünde yer alarak büyük beğeni toplayan Lider Şahin, bir süredir üzerine titizlikle çalıştığı, söz ve müziği kendisine ait olan şarkısı ”Mesela”yı müzikseverlerle buluşturuyor.

Düzenlemesi Okan Akı, mix’i Murat Bulut, mastering’i ise Çağlar Türkmen tarafından yapılan ve Brit-Pop esintileriyle öne çıkan şarkı, senfonik altyapısı ile bağımsız bir tarza sahip.

Kendi geçmiş deneyimlerinden ve hayatın kendisinden ilham aldığını ifade eden Lider Şahin, şarkılarının müzikal anlamda olgunlaşması için titizlikle çalıştığını ve ilk şarkısını müzikseverlerle buluşturacağı gün için sabırsızlandığını dile getirdi.

Uzun zamandır kendi söz ve bestelerini yazan Lider Şahin, yıllardır biriktirdiği notaları, iddialı oyunculuğu ile süsleyerek sektöre muhteşem bir proje sunuyor.

”Mesela” için sinema filmi tadında çekilen klibin yönetmenliğini Bedran Güzel, görüntü yönetmenliği ise Veli Kuzlu gerçekleştirdi. Eşsiz bir film senaryosunu aratmayan video klip; sürükleyici hikayesi, farklı ışık ve kamera teknikleriyle ise Türkiye’de bir ilk olmaya hazırlanıyor.

Lider Şahin’in sektöre merhaba diyen ve büyük etki yaratacak yepyeni projesi ”Mesela” çok yakında Lider Entertainment etiketiyle müzikseverlerle buluşacak.

Fotoğraf: Fethi Karaduman

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys