GÖKSEL 12 NİSAN’DA BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE!

Nis 9 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Göksel Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1873 görüntüleme • Yorum yok GÖKSEL 12 NİSAN’DA BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE!

GÖKSEL 12 NİSAN’DA BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE!
GÖKSEL’DEN GÖRKEMLİ BİR KONSER HAZIRLIĞI!
GÖKSEL BGM’DE GÖRKEMLİ BİR GECE YAŞATACAK!

Türk pop müziğinin en güçlü kadın yorumcu ve şarkı yazarlarından Göksel, son single çalışması ‘’Bu Da Geçecek’’ ile yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinin zirvesinde yer almaya devam ederken bir yandan da bahar ayının hissedilmesiyle birlikte yoğun konser maratonuna devam ediyor.

12 Nisan Cuma akşamı Bostancı Gösteri Merkezi’nde sürprizlerle dolu bir konsere imza atmaya hazırlanan başarılı sanatçı, bu özel gece için çok uzun zamandır güçlü bir ekiple titizlikle çalışıyor ve hayranlarıyla hasret giderecek olmanın da heyecanını yaşıyor.

Bostancı Gösteri Merkezi Sahnesi’nden binlerce kişiye görkemli bir sahne sunacak olan güzel sanatçı, geceye özel olarak hazırladığı dans şovları, sahne sürprizleri ve geceye özel repertuvarı ile izleyenlere eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Bilet satışlarının yoğun ilgiyle devam ettiği konser, 12 Nisan Cuma günü saat 20:00’de izleyenlerine kapılarını açacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys