BİR SELAMİ ŞAHİN MÜZİKALİ ‘SENİNLE BAŞIM DERTTE’ GÖRKEMLİ BİR GALA EŞLİĞİNDE İZLEYİCİYLE BULUŞTU ! 

Tem 30 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2209 görüntüleme • Yorum yok BİR SELAMİ ŞAHİN MÜZİKALİ ‘SENİNLE BAŞIM DERTTE’ GÖRKEMLİ BİR GALA EŞLİĞİNDE İZLEYİCİYLE BULUŞTU ! 

BİR SELAMİ ŞAHİN MÜZİKALİ ‘SENİNLE BAŞIM DERTTE’ GÖRKEMLİ BİR GALA EŞLİĞİNDE İZLEYİCİYLE BULUŞTU ! 
 
80’LER SELAMİ ŞAHİN ŞARKILARIYLA TEKRAR HAYAT BULDU ! 
 
KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA MÜZİKAL COŞKUSU ! 
Türkiye’nin en büyük değerlerinden duayen sanatçı Selami Şahin’in hayatlarımıza dokunduğu ölümsüz şarkıları, canlı orkestra ve güçlü oyuncu kadrosu eşliğinde Bir Selami Şahin Müzikali ‘ Seninle Başım Dertte ‘ ismi altında geçtiğimiz akşam KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenen görkemli bir gala eşliğinde izleyicisiyle buluştu.
Geçmişe doğru yolculuk…
Yaklaşık 2500 kişinin izlemeye geldiği ve biletlerin tükendiği gecede, 80’li yılların romantik ve eğlenceli zamanları Selami Şahin’in unutulmaz besteleriyle izleyiciye sunuldu. Nostaljik sahnelerle birlikte altı dansçının performansları ve Sadık Kızılağaç’ın özenle hazırladığı dönem kostümleriyle katılımcılar yıldızların altında geçmişe doğru bir yolculuk yaptı.
Toprak Sağlam ve Lider Şahin’in başrolde olduğu müzikalde, Suna Keskin, İsmail Düvenci, Hakan Altıner, Burçin Bildik, Elhan Tok, Cenk Tunalı, Anıl Yülek, Öncil Aktarıcı oyunculuklarıyla sahnede izleyicileri büyüledi.
Müzikalin ilk gösterimine katılanlar arasında usta sanatçı Selami Şahin, eşi Didem Şahin, kızları Meryem İrem Şahin, Ceyda Düvenci, Özge Ulusoy, Azra Akın, Hakan Meriçliler, Aslı Şen, Göksel Kortay, Zeynep Mansur, Meral Çetinkaya, Aydan Şener, İrfan Kangı, Gürgen Öz, Gül Ergi, Atilla Atasoy, Alper Saldıran, Gülden Dudarik, Ahmet Selçuk İlkan, Demet Sağıroğlu, Hakan Eren, Şahnaz Çakıralp, Seçkin Piriler, Gülay Afşar, Hakan Gence, Oya Doğan geceye katıldı.
 
Lider Şahin sahneye dönem taksisiyle çıktı !
Müzikalde taksi şoförü İbrahim’i canlandıran Lider Şahin, seyircilerin yanındaki alandan 80’ler dönemine ait taksisiyle gelerek sürpriz yaptı ve sahneye çıktı. Lider Şahin, oyunculuğu ve seslendirdiği şarkılarla büyük alkış aldı.
Türkiye’de ilk defa bir sanatçının şarkılarından gerçekleştirilen müzikali izleyiciler ile buluşturan ekip, 2 senelik bir proje döneminin ve 5 aylık yoğun çalışma temposunun karşılığını alkışlarla aldı.
Selami Şahin duygulandı ! 
Yaklaşık iki buçuk saat boyunca devam eden oyunda, ses ve video görüntüleri ile Selami Şahin de yer aldı. Ara verildiği sırada kuliste oyuncuları ziyaret eden usta sanatçı, müzikali izlerken çok duygulandığını ve mutluluktan ağladığını ifade etti.
İşaret diliyle gösteri yaptılar ! 
Müzikalin ikinci yarısında Ben Bir Tek Kadın Sevdim şarkısını işaret diliyle seslendiren ekip büyük beğeni topladı.
Kedi Sahne Sanatları katkılarıyla Lider Entertainment’ın yapımcılığında gerçekleşen Müzikalin yönetmeni Damla Cercisoğlu, yazarı ise Yavuz Hakan Tok. Koreografi Gökmen Kasabalı, kostüm tasarım Sadık Kızılağaç, proje danışmanı Velhan Çantay, genel sanat yönetmeni Hakan Altıner,  görsel tasarımı Barış Serdar, afiş tasarımı Berkcan Okar, ışık tasarımı Kemal Yiğitcan, fotoğraflar Fethi Karaduman, görsel iletişim tasarımcısı Onur Yılmaz, yardımcı yönetmen Cenk Tunalı ve Anıl Yülek’in olduğu müzikalin, müzik direktörü ise Ahmet Semih Erdoğan.
Türkiye’de gerçekleştirilen en büyük prodüksiyon olmaya aday ve  dönemin görkemli müzikalleri ile Yeşilçam filmlerine bir saygı niteliğinde değerlendirilebilecek olan  Bir Selami Şahin Müzikali ‘ Seninle Başım Dertte ‘, 17 Ağustos’ta Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu’nda, 18 Ağustos’ta Alanya Açıkhava Tiyatrosu’nda, 26 Ağustos’ta Bodrum Antik Tiyatro’da, 28 Ağustos’ta Kuşadası Avm Amfitiyatro’da, 30 Ağustos’ta Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda, 1 Eylül’de Ayvalık Amfitiyatro’da, 2 Eylül’de Altınoluk Amfi Tiyatro’da ve 8 Eylül’de Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda izleyiciyle buluşacak.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys