GÖKHAN TÜRKMEN SES TİYATROSUNDAKİ AKUSTİK KONSERLER SERİSİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ !

Ara 12 • Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler, Uncategorized, Yazılı Basın • 3037 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN SES TİYATROSUNDAKİ AKUSTİK KONSERLER SERİSİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ !

         

 

GÖKHAN TÜRKMEN SES TİYATROSUNDAKİ  AKUSTİK KONSERLER  SERİSİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ !

 

Tarihi Ses Tiyatrosu‘nda klasikleşen akustik konserler serisine bir yenisini daha ekleyen başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam unutulmaz bir konsere daha imza attı. 

Yeni albümü ”Sessiz”  ile büyük beğeni toplayan Gökhan Türkmen, yepyeni  şarkıları  ve en sevilen şarkılarından oluşan repertuvarını konsere  ara vermeden seslendirdi.

İnsanız Ayıbı Yok şarkısının tüm gelirini Ege Orman Vakfı’nda oluşturulan Melike Turgut fidanlığına aktaran Gökhan Türkmen, konuşmalarında da duyarlı olmaya ve doğayı korumaya dikkat çekti. İnsanız Ayıbı Yok ve Vay Halimize şarkılarını Çocuk Kalbim Seni Söyler korosu ile birlikte sahnede alkışlar eşliğinde seslendirdi. 

Baba olduktan sonra daha duygasal oldum!

Gökhan Türkmen : Doğaya ve çocuklara karşı her zaman duyarlıydım ama       ” Baba olduktan sonra daha da duygusal bir insan oldum. Elimizden geldiğince ve gücümüz yettiğince doğaya sahip çıkacağız. Çocuklarımız için bir şeyler yapmaya devam edeceğiz çünkü onlar bizim geleceğimiz. Bu daha başlangıç.” sözleri ile duygularını dile getirdi.

Yapımcılığını üstlendiği ‘ Mert Carim’ı , ilk teklisi Kış Düşmeden ile sahnesinde ağırladı ve genç sanatçının performansı büyük alkış aldı. 

Konserlerine ara vermeden devam eden Gökhan Türkmen, 16 Aralık’ta Ataşehir Palladium’da , 17 Aralık’ta Beirut’ta ve 23 Aralık’ta Fiyort Sahnesi’nde sevenleri ile buluşacak. 

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys