18 SENELİK DELİLİK MÜESSESESİ ! maNga AVRUPA TURNESİNİ TAMAMLADI !

Oca 21 • Bültenler, Haberler, Kupürler, maNga Bültenler, maNga Haberler, maNga Küpürler, Yazılı Basın • 1741 görüntüleme • Yorum yok 18 SENELİK DELİLİK MÜESSESESİ ! maNga AVRUPA TURNESİNİ TAMAMLADI !

18 SENELİK DELİLİK MÜESSESESİ !

maNga AVRUPA TURNESİNİ TAMAMLADI !

SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI !

Uzun bir aradan sonra 1 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak olan Türk alternatif rock müziğin MTV ödüllü grubu maNga, Avrupa turnesi kapsamında sevenleriyle buluştu.

Hollanda, Belçika ve Almanya olmak üzere iki hafta boyunca arka arkaya altı konser ile özlem gideren başarılı grubun neredeyse tüm konserlerinde konser biletleri tükendi.

”İyi ki doğdun maNga’nın en delisi Cem Bahtiyar!”

maNga grubu, bas gitaristleri Cem Bahtiyar’ın doğum gününü ise Almanya Stuttgart’taki konserlerinde mekanı tıklım tıklım dolduran seyirciler ile hep birlikte sahnede kutladı.

Grup, sosyal medya hesabından yaptığı doğum günü paylaşımıyla ilgi görürken, paylaşımın altına şu notu düştü:”Dile kolay 18 senelik delilik müessesesi. İyi ki doğdun maNga’nın en delisi Cem Bahtiyar.”

Büyük bir coşkuyla devam eden konserlere enerji dolu sahnesi ve sürprizleriyle damgasını vuran maNga, Avrupalı takipçilerine unutulmaz bir turne yaşattı.

En sevilen şarkılarını turne boyunca söyleyen maNga, yeni yaptığı Almanca şarkı ile de sevenlerinden büyük beğeni topladı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys