ERSAY ÜNER : ” KALBİN TEMİZSE KALEMİN TEMİZDİR! ”

Ara 14 • Bültenler, Ersay Üner Bültenler, Ersay Üner Haberleri, Haberler • 2824 görüntüleme • Yorum yok ERSAY ÜNER : ” KALBİN TEMİZSE KALEMİN TEMİZDİR! ”

ERSAY ÜNER : ” KALBİN TEMİZSE KALEMİN TEMİZDİR! ”

İKİ AŞIK’TA KENDİMİ BULDUM!

İki Aşık teklisiyle müzik listelerini alt  üst eden, çıktığı ilk hafta itibariyle dijital platformlar ve üniversitelerde en çok dinlenen şarkılar arasında 1 numaraya yerleşen Ersay Üner, geçtiğimiz günlerde Radyo Viva’da Ömer Erişmen’in konuğu oldu.

O anı hayatım boyunca unutamıyorum!

Başarılı söz yazarı ve besteci Ersay Üner, şarkı söyleme fikrinin nasıl geliştiği ile ilgili sorulara ‘’Bir gün Demet Akalın’ın konserinde 15 bin kişinin karşısında sahneye çıktım. Ebru Gündeş’e verdiğim ‘’Söyleyin’’ şarkısını seslendirdim ve şarkıyı benimle birlikte herkes söyledi. O anı ve yaşadığım o hissi hayatım boyunca unutamıyorum. Bu duyguyu tekrar tatmak için şarkılar söylemeye başladım.’’ cevabını verdi.

Kalbin temiz ise kalemin temizdir!

Programda müzik tarzlarının sürekli değiştiğini belirten Ersay Üner, insanın kendisini tekrarlamaması gerektiğinin altını çizerek : ‘’Bu dünyadaki vazifem insanların anlatamadıklarını ve sıkıntılarını yazmak. Herkesi iyi anlamam gerekiyor. İyi anlamak için ise kalbimin temiz olması gerekiyor. Kalbin temiz ise kalemin temizdir. Kalemin temiz olduğunda bulunduğun yere zaten geliyorsun.’’

İki Aşık’ta kendimi buldum!

Müzik dünyasında kalıpların dışına çıkıp biraz daha cesur olmak gerektiğini belirten Ersay Üner, İki Aşık şarkısıyla kendisini bulduğunu ve bundan sonraki çalışmalarının soundlarının da bu tarzda olacağını söyledi.  İki Aşık şarkısının video klip çalışmasının 15 gün içinde 40 milyona ulaşmasından dolayı sevenlerine teşekkürlerini  ve sevgilerini yollamayı da ihmal etmedi.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys