ERDEM YENER TEGV YARARINA MÜZAYEDE’DE HEYKEL SATTI !

May 26 • Bültenler, Erdem Yener Bültenleri, Erdem Yener Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 3072 görüntüleme • Yorum yok ERDEM YENER TEGV YARARINA MÜZAYEDE’DE HEYKEL SATTI !

ERDEM YENER TEGV YARARINA MÜZAYEDE’DE HEYKEL SATTI !
 
Yılın En İyi Müzisyeni : Erdem Yener ! 
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi’nin her yıl düzenlediği Sene Sonu Sergi ve Müzayede etkinliği bu yıl Ataşehir Belediyesi ile ortak gerçekleşti.
Geceye damgasını vuran “Yılın En İyileri Ödül Töreni”nde ise Erdem Yener fırtınası esti. Öğrencilerin oylarıyla “Yılın En İyi Müzisyeni” seçilen Erdem Yener, ödülünü aldıktan sonra TEGV için öğrencilerin yaptığı bir heykeli satarak müzayedeye destek oldu.
22 Mayıs Pazartesi akşamı Novada AVM Nikah Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte, Resim Bölümü öğrencilerinin eserleri satılarak geliri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışlandı.

Gecede ayrıca Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Berkay Ateş, Pınar Bulut, Cem Karcı, Nur Tuğba Algül, Cem Arslan, Şebnem Schaefer, Merve Öztürk gibi ünlü isimler de hem ödül aldılar hem de TEGV için resim sattılar.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys