GÖKHAN TÜRKMEN SOSYAL MEDYADA YENİ BİR SANAL JAM SESSION  BAŞLATTI ! 

Haz 6 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1717 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN SOSYAL MEDYADA YENİ BİR SANAL JAM SESSION  BAŞLATTI ! 


 
GÖKHAN TÜRKMEN SOSYAL MEDYADA YENİ BİR SANAL JAM SESSION  BAŞLATTI ! 
Farkı tarzı ile Türk pop müziğine yön veren ve bir çok kişiye ilham olan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yeni bir sanal jam session başlattı.
Kısa sürede büyük ilgi gören videoya ise Türk müzisyenler tarafından gelen cevap videoları damgasını vurdu. Gökhan Türkmen‘in bestesinin üzerine farklı enstrümanlar ile tamamen doğaçlama ve özgün müzik yapmaya başlayan birbirinden farklı müzisyenler ile birlikte sanatçı, sosyal medyada adeta yeni bir akım başlattı.
Bir çok müzisyenden gelen videoları hesabından paylaşmaya devam eden Türkmen, büyük ilgi gören adımından memnun olduğunu dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys