ECE SEÇKİN RİSKİ GÖZE ALDI! 

Mar 21 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Haberleri, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3525 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN RİSKİ GÖZE ALDI! 

ECE SEÇKİN RİSKİ GÖZE ALDI! 
ECE SEÇKİN FENOMENLERLE BERABER RİSKİ GÖZE ALDI! 
Doritos’un sevilen ürünü Risk 2.0’ın relansmanını Ece Seçkin’in ev sahipliğinde W Otel’de gerçekleştirdi. Keyifli organizasyonda Ece Seçkin ve Youtube fenomenleri eğlenceli risk oyununu hep birlikte oynadı.
Renkli görüntülere sahne olan oyunda Ece Seçkin fenomenlere karşı risk almaktan çekinmedi. Oyun boyunca sık sık acı ve dili maviye boyayan cipsi yiyen Ece Seçkin yandığını saklayamayıp farklı cezalar alarak katılımcıları kahkahaya boğdu.
Renkli görüntülere sahne olan oyun sonrası Risk partisi tüm eğlencesiyle devam etti.
Doritos Risk 2.0 paketindeki bazı cipsler hem acı hem de dili maviye boyuyor. “Efsane Geri Döndü” mottosuyla yola çıkan ürün, kurgusuyla dikkat çekiyor. Ece Seçkin ve Youtube fenomenleri Orkun Işıtmak, Meryem Can ve Berkcan Güven ile eğlenceli risk budur oyununu hep birlikte oynadı.
Sosyal medyada büyük ilgi uyandıran oyun sırasında keyifli görüntüler ortaya çıktı.  Ece Seçkin konu ile ilgili olarak “Risk Budur oldukça eğlenceli ve cesur bir oyun. Youtube fenomenleri ile bu oyunu oynamak hem çok keyifli hem de cesaret gerektiriyordu. Altından kalkabildiğimi düşünüyorum. Umarım izleyenlerde bizler gibi keyif alırlar.” dedi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys