maNga 4 YIL SONRA GERİ DÖNDÜ! maNga YENİ MAXI SINGLE’ININ LANSMAN KONSERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ ! 

Nis 30 • Bültenler, Haberler, Kupürler, maNga Bültenler, maNga Haberler, maNga Küpürler, Yazılı Basın • 2149 görüntüleme • Yorum yok maNga 4 YIL SONRA GERİ DÖNDÜ! maNga YENİ MAXI SINGLE’ININ LANSMAN KONSERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ ! 

  

maNga YENİ MAXI SINGLE’ININ LANSMAN KONSERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ ! 

maNga 4 YIL SONRA GERİ DÖNDÜ!

AVRUPA TURNESİNE ÇIKTI !

Türkiye’de alternatif rock müziğin öncü gruplarından maNga, yeni maxi single’ları maNgaX’in lansman konserini Zorlu PSM Studio Sahnesi’nde gerçekleştirdi.

maNga, geçtiğimiz hafta yayınladıkları maNgaX isimli maxi single’larında bulunan Gel, Yad Eller, 1000 Parça isimli 3 şarkıyı canlı canlı ilk defa seslendirdi. maNgaX’te bulunan 1000 Parça şarkısında rap müziğin güçlü isimlerinden Tankurt Manas, Kamufle, Joker, Fate Fat ve Dj Hırs’la düet yapan maNga, seyircisine sürpriz yaparak sanatçıları sahneye davet etti ve hep birlikte 1000 Parça şarkısını seslendirdiler.

maNga : ” Hiç yaşlanmıyoruz, hep çocuk gibiyiz. ” 

İlk defa lansman konseri veren grup gece ile ilgili duygularını : ” 4 senedir bir çok şarkı biriktirdik. Şarkıları albümü tamamlamak için bekletiyoruz. Single çok çıkartan bir grup değiliz. Bu yeni şarkılarda aslında albüme gidecekken ısrar üzerine, hem de daha fazla dinleyiciyi bekletmemek adına çıkarmak istedik. Yaklaşık 40 şarkının arasından 15 şarkı seçtik ve 7 aydır albüm için üzerinde çalışıyoruz. Bu üç şarkı albümün habercisi. Sonbaharda beşinci albümümüz çıkacak. Ayrıca Spa geri döndü. Sahnelerde Spa ile ilgili özel tasarımlarımız ve sürprizlerimiz olacak. Bu gece bizimle olduğunuz ve bu geceyi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Biz hiç yaşlanmıyoruz, hep çocuk gibiyiz. Özgür bir şekilde müzik yapmaya çalışıyoruz. ” şeklinde paylaştı.

Konser sonrası kuliste hatıra fotoğrafı ! 

Biletleri çok önceden tükenen konseri dinlemeye gelenler arasında yer alan Suzan Kardeş,  Burcu Binici, Çiğdem Batur, Ebru Şahin, Aslı Gökyokuş, Ufuk Beydemir gibi ünlü isimler konser sonrası kuliste hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Fanlarla pasta kesip, maxi single’ı kutladılar ! 

Konser bitiminde kuliste bir grup hayranının pasta ile sürpriz yapması ile bir araya gelen ekip, pasta kesip maxi single’ı kutladılar ve toplu fotoğraf çektirdiler.

maNga Avrupa Turnesi’nde ! 

Türkiye’nin öncü rock gruplarınddan maNga, lansman konserinin hemen ardından Avrupa turnesine çıkarak 27 Nisan’da Stuttgart’ta, 28 Nisan’da Köln’de ve 30 Nisan’da Zurih’te hayranları ile buluştu.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys