CAN BAYDAR’IN İLK SOLO PROJESİ YAYINDA!

Ağu 19 • Bültenler, Can Baydar Bültenler, Can Baydar Haberler, Can Baydar Küpürler, Yazılı Basın • 1988 görüntüleme • Yorum yok CAN BAYDAR’IN İLK SOLO PROJESİ YAYINDA!

CAN BAYDAR’IN İLK SOLO PROJESİ YAYINDA!

CAN BAYDAR ”ÖMÜR DEDİKLERİ” REMIX VERSİYONU DİNLEYİCİSİYLE BULUŞTU!

Türkiye’nin önde gelen alternatif rock gruplarından Gece’nin solisti ve ”Ben Öldüm”, ”Bana Bir şarkı Söyle”, ”Yarım” gibi çok sevilen şarkıların yazarı Can Baydar ”Ömür Dedikleri” şarkısının remix versiyonunu dinleyicisiyle buluşturdu.

Solo kariyerinin ilk projesi olan ve Mayıs ayında yayınlanan söz ve müziği Can Baydar’a, düzenlemesi Harun Tekin ve Efe Demiral’a ait olan şarkı Babajim Stüdyoları’nda kaydedildi. Can Baydar’a vokalde Fatma Turgut davulda ise Cem Aksel eşlik etti.

Can Baydar; alternatif müziğe yeni bir yaklaşımla baktığının habercisi olan ”Ömür Dedikleri” şarkısının remix versiyonunu Serkan Çeliköz ile birlikte tamamladı.

Can Baydar; Sıla ve Koray Candemir gibi birbirinden değerli ve farklı tarzdaki sanatçılara besteler vererek çok yönlü müzisyen kimliğinin de altını çizerek, “Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku” ve “Hesapta Aşk” sinema filmlerine müziği ile katkı sağlayarak birçok reklam müziğine de hayat verdi.

Önemli festivallerde ve ülke çapında sayısız üniversite konserinde dinleyicileriyle bir araya gelen Can Baydar, Nilüfer’in 13 düet albümünde ”Başıma Gelenler” şarkısını da Nilüfer ile birlikte yorumlamış ve çok sevilmişti.

Can Baydar’ın ”Ömür Dedikleri” şarkısının remix versiyonu Avrupa Müzik etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys