BURAY’A BGM’DE SİMGE ve BAHADIR SÜRPRİZİ !

Eki 9 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 3208 görüntüleme • Yorum yok BURAY’A BGM’DE SİMGE ve BAHADIR SÜRPRİZİ !

 
BURAY’A BGM’DE SİMGE ve BAHADIR SÜRPRİZİ !
 
SİMGE VE BAHADIR TATLIÖZ BURAY’IN SAHNESİ’NDE !
Takvim şarkısı ile son dönemin en popüler isimlerinden Bahadır Tatlıöz ve başarılı isim Simge, geçtiğimiz gün Buray’ın Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserine konuk sanatçı olarak çıkıp, hep beraber şarkı söylediler.
Buray’ın Bostancı Gösteri Merkezi konserinde final şarkısından bir şarkı önce sürpriz olarak sahneye çıkan Bahadır Tatlıöz, Buray’ın ve İlyas Yalçıntaş’ın geri vokallerde eşlik ettiği ve son dönemin en popüler şarkılarından Takvim’i seslendirerek büyük coşku ile karşılandı.
Final şarkısında Simge’nin de sahneye çıkmasıyla Aşk Mı Lazım şarksını hep beraber seslendiren üçlü, konseri unutulmaz bir kapanış ile sonlandırdılar.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys