Ayşegül Aldinç ve Gökhan Türkmen’den  Akbatı’ya 6.yaş sürprizi !

Eyl 18 • Ayşegül Aldinç Bültenleri, Ayşegül Aldinç Haberleri, Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler • 2159 görüntüleme • Yorum yok Ayşegül Aldinç ve Gökhan Türkmen’den  Akbatı’ya 6.yaş sürprizi !


 
Ayşegül Aldinç ve Gökhan Türkmen’den 
Akbatı’ya 6.yaş sürprizi
 
Türk pop müziğinin en başarılı yorumcularından Ayşegül Aldinç ve imzasını attığı kaliteli
projeler ile adından söz ettiren Gökhan Türkmen, Akbatı AVYM’nin 6.yaş kutlamalarında
aynı sahneyi paylaştı. 
İkili, 2016’da düet yaptıkları ‘Durum Leyla’ isimli şarkıyı canlı olarak seslendirdi. Binden fazla müziksever tarafından izlenen konserde gelenler keyifli vakit geçirdi.
 
Sahneye ilk olarak Gökhan Türkmen çıktı. Başarılı sanatçı eski ve yeni albümünden şarkılar söylediği konserde 1 saat boyunca performans sergiledi.Gökhan Türkmen’in hemen ardından Ayşegül Aldinç 2010 yılında büyük başarı yakalayan ‘O Kız’ şarkısıyla kendisini heyecanla bekleyen misafirlerle buluştu.
 
DURUM LEYLA!
 
Konserin sürprizi ise Ayşegül Aldinç ile Gökhan Türkmen’in 2016 yılında düet yaptıkları ‘Durum Leyla’ isimli şarkıyı birlikte seslendirmeleri oldu. Bu şarkıdan sonra Ayşegül Aldinç’in unutulmaz şarkısı Beni Hatırla’yı da birlikte seslendiren ikili müzikseverlere keyifli anlar yaşattı.
Misafirlerin tek bir ağızdan şarkılara eşlik ettiği konser çekiliş ve sürprizlerle renklendi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys