BERKSAN’A KLİBİNDE AKDENİZ FOK’U SÜRPRİZİ !

Haz 15 • Berksan Bültenler, Berksan Haberleri, Berksan Küpürler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 6573 görüntüleme • Yorum yok BERKSAN’A KLİBİNDE AKDENİZ FOK’U SÜRPRİZİ !

BERKSAN BODRUM SOKAKLARINDA AŞKI ARIYOR ! 
 
BERKSAN’A KLİBİNDE AKDENİZ FOK’U SÜRPRİZİ !
 
BERKSAN BODRUM’DA AŞKA GELDİ ! 
 
Aşka şarkısı ile listelerde ve dijital platformlarda yükselişi hızlı bir şekilde devam eden Berksan, yeni şarkısını Bodrum’da kliplendirdi.
Bodrum Merkez, Türkbükü, Gümüşlük ve Cennet Koyu’nda çekilen klip üç günde tamamlandı ve klipte Berksan’a oyuncu Berna Üçkaleler eşlik etti.
Yaz için iddialı bir çıkış yapan ve cıvıl cıvıl klibiyle de bu iddiasını sağlamlaştıran Berksan’ın Bodrum sokaklarındaki görüntüleri ve tekne sahneleri büyük ilgi uyandıracağa benziyor.
 
Bodrum’da çok nadir görünen Akdeniz Fok balığı ” Aşka”nın uğuru oldu ! 
 
Çekimler esnasında Bodrum’da nadiren görülen Akdeniz Fok’unun da klip görüntülerine şans eseri yansımasını şarkının uğuru olarak nitelendiren Berksan’ın yeni klibinin yönetmenliğini Hasip Arvas ve görüntü yönetmenliğini Tolga Baştürk üstlendi.
Berksan yeni klibi ile ilgili : ” Bu kaçıncı klibim bilmiyorum ama en sevgiyle yapılanı olduğundan hiç şüphem yok. Bu arada bendeki değişimde meyvesini vermeye başladı. Çekimler esnasında Bodrum’lu denizcilerin bile eğer çok şanslıysa çok nadir denk geldikleri Akdeniz Foku tekne sahnelerinde bize katıldı. Bunun büyük şans olduğunu söylediler. Bende öyle olduğuna inanıyorum. Bizde uğurumuz olarak klipte zatıallerine yer verdik. İnşallah bu aşk hayatıma da sirayet eder. İyi seyirler diliyorum. Sevgiyle. ” açıklamasında bulundu.
Toplamda 14 kişilik bir ekibin çalıştığı klibin; hava görüntülerini Fatih Arvas, renk düzeltmelerini Mikail Kaymaz ve ışık şefliğini Cihan Toman yaptı.
Berksan’ın Poll Production etiketli Aşka şarkısının klibi, tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys