AYŞEGÜL ALDİNÇ KONSERLERİ DUR DURAK BİLMEDEN DEVAM EDİYOR !

Mar 24 • Ayşegül Aldinç, Ayşegül Aldinç Bültenleri, Ayşegül Aldinç Haberleri, Haberler • 3394 görüntüleme • Yorum yok AYŞEGÜL ALDİNÇ KONSERLERİ DUR DURAK BİLMEDEN DEVAM EDİYOR !


 
AYŞEGÜL ALDİNÇ KONSERLERİ DUR DURAK BİLMEDEN DEVAM EDİYOR !
Proje albümü Sek’iz ile yılın en iyi albümlerinden birine imzasını atan başarılı sanatçı Ayşegül Aldinç, konserlerine ara vermeden devam ediyor.
5 Nisan Çarşamba akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesinde konser verecek olan sanatçı, dillerden düşmeyen şarkılarının yanı sıra son albümü Sek’iz’de bulunan şarkılarından oluşan repertuvarı ile dinleyicilerle buluşacak.
Konserlerine 7 Nisan Cuma akşamı İzmir Ooze Venue Sahnesi’nde devam edecek olan Ayşegül Aldinç, eğlenceli sahnesinin yanı sıra sahnede yaptığı espriler ve taklitler ile sevenlerine muhteşem bir deneyim sunacak.
Ayşegül Aldinç, 8 Nisan’da Forum Aydın Avm’de, 5 Mayıs’ta If Ataşehir Performance Hall’de ve 12 Mayıs’ta Eskişehir 222 Park’ta sahne alacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys