BAHADIR TATLIÖZ’Ü YENİ ALBÜM HEYECANI SARDI ! 

Şub 6 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2139 görüntüleme • Yorum yok  BAHADIR TATLIÖZ’Ü YENİ ALBÜM HEYECANI SARDI ! 

 BAHADIR TATLIÖZ’Ü YENİ ALBÜM HEYECANI SARDI ! 
 
BAHADIR TATLIÖZ : ” ÖZGÜRLÜĞÜME KAVUŞACAĞIM ”
Takvim şarkısı ile büyük bir dinleyici kitlesine ulaşan Bahadır Tatlıöz, Şubat ayında çıkaracağı yeni albümünün heyecanını yaşıyor.
Instagram hesabından da esprili bir paylaşım yapan Bahadır Tatlıöz ; ” Tüm dostlar hazır ise Şubat ayının ikinci yarılarında özgürlüğüme kavuşacağım. 10 tane evladım ile birlikte hasret gidermek için geliyorum. ” yorumunu yaptı.
Dolu dolu bir albüm geliyor ! 
Bahadır Tatlıöz albümünde pop, etnik, rock, fantazi tınıları taşıyan farklı farklı şarkılar olduğu gibi Latin Caz ögelerini barındıran bir şarkısının daha olduğunu belirterek sevenlerini de meraka soktu.
Yepyeni şarkılarını sevenleri ile buluşturmak için sabırsızlanan Bahadır Tatlıöz,  hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu albümünde iddialı şarkıları ile müzik listelerini zorlayacak.İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys