Basından Haberler ! GÖKHAN TÜRKMEN’DEN YOĞUN İSTEK ÜZERİNE SES TİYATROSUNDA İKİNCİ AKUSTİK KONSER! Gökhan Türkmen, Konseri’nde Sen’ de ‘Geleceğe Işık Tut’

Mar 2 • Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Konserler, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4285 görüntüleme • Yorum yok Basından Haberler ! GÖKHAN TÜRKMEN’DEN YOĞUN İSTEK ÜZERİNE SES TİYATROSUNDA İKİNCİ AKUSTİK KONSER! Gökhan Türkmen, Konseri’nde Sen’ de ‘Geleceğe Işık Tut’

irazakilogo
SAHNEDE DEVLEŞEN ADAM : GÖKHAN TÜRKMEN 
 
GÖKHAN TÜRKMEN‘DEN ANLAMLI MESAJ : ” SEN DE BİZİMLE BİRLİKTE ÇOCUKLAR İÇİN BİR ŞEY YAP! ” 
Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, yoğun istek üzerine  ikincisini düzenlediği akustik konserinde muhteşem sahne performansıyla yine  büyük alkış topladı.
Tarihi 1885 – Ortaoyuncular Ses Tiyatrosu sahnesinde verdiği konser ile yaklaşık 600 kişiye müzik ziyafeti yaşatan Türkmen, dillere pelesenk olmuş şarkılarının bulunduğu 22 şarkılık geniş repertuvarı ile seyircileri büyüledi.

Aralıksız iki saat boyunca sahnede kalan Gökhan Türkmen ‘i dinlemeye gelenler arasında ünlü yönetmen Nihat Odabaşı,  Ege Çubukçu, Ferhan Şensoy, Murat Güneş ve müzik eleştirmeni Yavuz Hakan Tok gibi isimler vardı.

SÜRPRİZLERLE DOLU BİR GECE!
Son dönemin en popüler düetlerine de imzasını atan Gökhan Türkmen sahnesinde güzelliğiyle büyüleyen başarılı yorumcu  Ayşegül Aldinç‘i ve son dönemin en yetenekli isimleri arasında yer alan Aslı Demirer‘i ağırladı.
Aslı Demirer ile de Korkak şarkısını seslendiren Gökhan Türkmen, kendisine hep bir ağızdan eşlik eden seyirciden büyük alkış aldı.
Sahnede yaptığı esprileri ve performansı ile  büyük beğeni toplayan Türkmen, Türkiye’de alışılagelmiş  sahne anlayışını değiştirdiği akustik konserlerinin devam edeceği müjdesini de verdi !
 
 
‘ Sen de, bizimle birlikte çocuklar için bir şey yap ‘ 
Gökhan Türkmen, aynı zamanda konser aracılığı ile  ‘Geleceğe Işık Tut’ sosyal sorumluluk projesine destek vererek, konseri izlemeye geleceklerden yanlarında getirmesini istediği  kitap, oyuncak ve kırtasiye malzemelerini toplayarak, ihtiyacı olan okullara dağıtılmasını sağladı.
‘ Sen de, bizimle birlikte çocuklar için bir şey yap ‘ diyen Gökhan Türkmen, konuşmalarında duyarlılığını ve çocukların geleceğimiz olduğu düşüncesine dile getirdi.
Gökhan Türkmen bir yandan yeni projeleri ve albüm çalışmasını sürdürürken, diğer yandan konserlerine ara vermeden devam ediyor.
Habertürk Magazin Gökhan Türkmen Haberi Hürriyet Kelebek Gökhan Türkmen Haberi Kıbrıs Gazetesi Gökhan Türkmen Haberi Milliyet Cadde Gökhan Türkmen Haberi Star Gökhan Türkmen Haberi Vatan Gökhan Türkmen Haberi
Gt - Geleceğe Işık Tut (1)

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys