SELAMİ ŞAHİN’DEN SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERLERİ!

Oca 30 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 522 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN’DEN SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERLERİ!

SELAMİ ŞAHİN’DEN SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERLERİ!

SELAMİ ŞAHİN SEVGİLİLER GÜNÜ’NE DAMGA VURACAK!

Unutulmaz şarkıları ve güçlü sahne performansı ile kendine hayran bırakan usta sanatçı Selami Şahin, Sevgililer Günü konseptiyle vereceği konserlerle gönüllerde taht kuracak.

14 Şubat tarihinde Sevgililer Günü Özel konsepti ile Maslak 1453’te açılan Yeni isimli mekanda Aşkın Nur Yengi ile beraber sahne alacak olan sanatçı, sürpriz düetlerin yanı sıra kendisini dinlemeye gelen aşıklara unutulmaz bir atmosfer sunacak.

”Seninle Başım Dertte”, ”Alışmak Sevmekten Zor”, ”Ben Sevdalı Sen Belalı” gibi efsaneleşen şarkılarıyla 14 Şubat gecesi sevenleriyle buluşacak olan duayen sanatçı, eşsiz repertuvarıyla romantik bir konsere imza atacak.

Bir sonraki akşam, 15 Şubat Pazar akşamı ise Kıbrıs Elexus Hotel’de yine Aşkın Nur Yengi ile sahne alacak olan Selami Şahin, bestelediği en güzel aşk şarkıları ile Sevgililer Günü’ne damga vuracak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys