ANKARA’DA ECE SEÇKİN’İN HAYRANLARI SAHNEYE ATLADI ! 

Mar 28 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2265 görüntüleme • Yorum yok ANKARA’DA ECE SEÇKİN’İN HAYRANLARI SAHNEYE ATLADI ! 

ANKARA’DA ECE SEÇKİN’İN HAYRANLARI SAHNEYE ATLADI ! 
 
ADETA İZDİHAM YAŞANDI ! 
Sayın Seyirciler teklisi ile uzun süredir üst sıralardaki yerini koruyan başarılı sanatçı Ece Seçkin, geçtiğimiz haftasonu Forum Ankara’da sahne alarak Ankara’lı hayranları ile buluştu.
Fanları sahneye atladı ! 
Sahnede en sevilen ve iddialı şarkılarının yanı sıra yabancı dilde şarkılar da seslendiren Ece Seçkin’in hayranları etkinlik esnasında sahneye atlayarak sanatçı ile beraber şarkı söyleyerek bol bol fotoğraf çektirdi.
Coşkulu bir kalabalığın olduğu ve alanın hınca hınç dolduğu etkinlik sonrası sevenleri ile teker teker fotoğraf çektiren Ece Seçkin, gördüğü yoğun ilgiden mutlu olduğunu dile getirerek en kısa zamanda Ankara’ya tekrar geleceğinin müjdesini verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys