BAHADIR TATLIÖZ’ÜN SU YOLUNU BULUR ALBÜM LANSMANI MODA KAYIKHANE’ DE GERÇEKLEŞTİ

Mar 28 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2866 görüntüleme • Yorum yok BAHADIR TATLIÖZ’ÜN SU YOLUNU BULUR ALBÜM LANSMANI MODA KAYIKHANE’ DE GERÇEKLEŞTİ

 
 
BAHADIR TATLIÖZ’ÜN SU YOLUNU BULUR ALBÜM LANSMANI MODA KAYIKHANE’ DE GERÇEKLEŞTİ
 
SAHNEDE SÜRPRİZ KONUKLAR 
 
Başarılı sanatçı Bahadır Tatlıöz, kısa bir süre önce yayınladığı Su Yolunu Bulur isimli albümünün lansman konserini 27 Mart Salı akşamı Moda Kayıkhane Sahnesi’nde gerçekleştirdi.
Bahadır Tatlıöz : ” Çok mutlu ve heyecanlıyım. ”
Albüm şarkılarını ilk defa canlı canlı seslendiren yetenekli müzisyen,  gece ile ilgili duygularını : ”  Bu gece benim gecem. Çok mutlu ve heyecanlıyım. 1,5 yıllık bir emek sonucu çıkarmış olduğumuz Su Yolunu Bulur albümün lansman konserini veriyoruz.Çok değerli dostlarım bu özel gecede beni yalnız bırakmadı. Emeği geçen ve katılım gösteren herkese çok teşekkür ederim.” şeklinde ifade etti.
Bahadır Tatlıöz’ü dinlemeye gelenler arasında ; Gökhan Keser , Samsun Demir, Özden Bora, Aydın Kurtoğlu, Buray,  Eflatun, Bilge Nihan, Gökhan Tevek, Oğuz Berkay Fidan gibi birbirinden değerli dostları vardı.
Sahnede sürpriz konuklar : Aydın Kurtoğlu ve Buray !
Konser esnasında yol arkadaşım diye hitap ettiği Buray’ı sahneye davet eden Bahadır Tatlıöz, sevilen sanatçı ile birlikte geçtiğimiz seneye damgasını vuran Takvim şarkısını seslendirdi. Yakın arkadaşı Aydın Kurtoğlu’nu da sahneye çağıran Bahadır Tatlıöz, sanatçının en sevilen şarkılarından biri olan Yak şarkısını beraber söyledi.
Albüm ile aynı ismi taşıyan çıkış şarkısı ve Hasankeyf’te çektiği klibi ile büyük beğeni toplayan başarılı müzisyen, yeni albüm şarkılarının yanı sıra eski şarkılarından ve cover şarkılardan oluşan geniş repertuvarını müzikseverler ile buluşturdu.
Bahadır Tatlıöz, Türkiye’nin dört bir yanında müzikseverler ile buluşmaya devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys