SELAMİ ŞAHİN ESKİMEYEN ŞARKILAR TURNESİ İLE REKORA KOŞUYOR!

Eyl 18 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 347 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN ESKİMEYEN ŞARKILAR TURNESİ İLE REKORA KOŞUYOR!

SELAMİ ŞAHİN ESKİMEYEN ŞARKILAR TURNESİ İLE REKORA KOŞUYOR!

Duayen sanatçı Selami Şahin, yarattığı Eskimeyen Şarkılar konseptini dinleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.

26 Eylül’de Vestel Gururla Yerli Konserler kapsamında Zorlu PSM’de ilk defa Eskimeyen Şarkılar konsepti ile sahne alacak olan sanatçı, 29 Eylül’de İzmir Kültürpark, 11 Ekim’de Gaziantep GAÜN Mavera KSM Açıkhava Sahnesi ve 12 Ekim’de uzun bir aradan sonra memleketi Hatay’da Sümerler Açıkhava Tiyatrosu’nda sürprizlerle dolu bir gece yaşatacak.

Güçlü orkestrası ve olağanüstü sahne duruşuyla gönüllere taht kuran usta isim, bu zamana kadar 10’un üzerinde gerçekleştirdiği Eskimeyen Şarkılar konserlerinde en güzel şarkılarını sevenleriyle hep bir ağızdan söyleyecek.

Eskimeyen Şarkılar Konser Takvimi:

26 Eylül Zorlu PSM
29 Eylül İzmir Kültürpark
11 Ekim Gaziantep GAÜN Mavera KSM Açıkhava Tiyatrosu
12 Ekim Hatay Sümerler Açıkhava Tiyatrosu

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys