TRAKYA FEST’TE MUHTEŞEM KAPANIŞ! TRAKYA FEST 50 BİN KİŞİYLE SON BULDU!

Tem 23 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1321 görüntüleme • Yorum yok TRAKYA FEST’TE MUHTEŞEM KAPANIŞ! TRAKYA FEST 50 BİN KİŞİYLE SON BULDU!

TRAKYA FEST’TE MUHTEŞEM KAPANIŞ!

TRAKYA FEST 50 BİN KİŞİYLE SON BULDU!

TRAKYA FEST’TE EĞLENCE ZİRVE YAPTI!

Orfe Organizasyon tarafından düzenlenen Trakya’nın en büyük festivali Trakya Fest, 5 günde 30 ‘dan fazla sanatçı ve 50 bin kişiyi ağırlayarak muhteşem şovlar eşliğinde kapanışı yaptı.

17 Temmuz günü itibarıyla en güçlü ve farklı isimleri sahnesinde ağırlayan Trakya Fest, Uzunkum’un eşsiz doğasında katılımcıları ağırladı.

Tüm renkleri buluşturan festival sloganıyla yola çıkılan etkinliğin dördüncü gününde Mor ve Ötesi, Yüksek Sadakat, Gazapizm, Ayo&Teo, Ufuk Beydemir, Yökş ve Bedük sahne aldı.

Amerikalı ünlü ikili Ayo&Teo’nun sahne şovu ve gösterileri de festivale damgasını vurdu. 600 milyonu aşkın izlenme rakamlarına sahip Ayo&Teo, performans esnasında seyircilerin arasına karışarak coşku dolu dakikalar yaşattı.

Edis’in sahne şovları, Gaye Su Akyol’un görkemli sahnesi ve Ben Fero’nun enerjisi ile festivalin son gününde muhteşem dakikalar yaşayan festivalciler, tezahüratlar eşliğinde eğlencenin doruklarına ulaştı. Yerli sahnenin alternatif alanda başarılı isimlerinden RockA, sahnedeki enerjisi ile dinleyicilerden büyük alkış aldı. Emir Can İğrek, Kahraman Deniz’in performanslarıyla renklenen Trakya Fest’in son günü Oldies’n Goldies kapanış partisiyle son buldu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys