MABEL MATİZ PALMİYE BAHÇESİNİ BODRUM’A TAŞIDI! MABEL MATİZ’DEN BODRUM’A ÖZEL KOSTÜM ! 

Eyl 4 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Mabel Matiz Bültenler, Mabel Matiz Haberler, Mabel Matiz Küpürler, Yazılı Basın • 2227 görüntüleme • Yorum yok MABEL MATİZ PALMİYE BAHÇESİNİ BODRUM’A TAŞIDI! MABEL MATİZ’DEN BODRUM’A ÖZEL KOSTÜM ! 

 
MABEL MATİZ PALMİYE BAHÇESİNİ BODRUM’A TAŞIDI! 
MABEL MATİZ’DEN BODRUM’A ÖZEL KOSTÜM ! 

Türk anaakım müziğin en başarılı müzisyenlerinden Mabel Matiz, geçtiğimiz akşam Kerki Solfej işbirliği ile Bodrum Antik Tiyatro’ya sahne performansı ve şovlarıyla adını yazdırdı.

Konserden saatler önce uzun kuyruklar oluşturan ve yaklaşık 2500 kişinin katıldığı konserde, tropik bir orman havasında olan palmiyeli sıradışı sahne dekorunu Bodrum’a taşıdı.

Sahnede adeta görsel bir doyum yaşatan başarılı sanatçının şarkıları, hayranlarının muazzam bir enerji ile eşlik etmesi sonucu Bodrum’da yükseldi. Mabel Matiz‘i dinlemeye gelenler arasında sevilen sanatçı Can Bonomo ve eşi Öykü Bonomo, Levent Dörter ve Dilan Çıtak sanatçıyı yalnız bırakmadı.

Dönemin en farklı, başarılı projelerine imza atan ve Türk müziğine bu projeleri ile yön veren Mabel Matiz’in sahne coşkusu ise görenleri adeta kendine hayran bıraktı.

*Bodrum’a özel kostüm ! *

Sahnede üç saate yakın performans sergileyen ve dikkat çekici kendine has giyim tarzı ile beğeni toplayan sanatçı, sahne öncesi verdiği röportajda şu sözleri dile getirdi:” Beyaz kıyafetim bugün Bodrum’a özel. Bodrum’un sakin yerlerini ve Ege sahilini çok seviyorum. Çocukken müziğin içinde olmak ile ilgili hayallerim vardı hep. Kendi kendime şarkı söyler, org çalardım. Bu kadar kişinin önünde olacağımı hayal etmiyordum aslında, sadece müzik yapacağımı hissediyordum. Maya’nın süreci çok güzel gidiyor. Henüz klibimiz yok ama bu hafta Sarmaşık ve A Canım’a peş peşe klip çekeceğiz. 2 cdlik bir albüm ve 21 şarkı var. Dolayısıyla hepsine klip çekemesem de kafamda 10 şarkı var. Videolandırmayı çok istiyorum onları. Eylül’de konser maratonumuz devam ediyor. Ege sahillerinde çok güzel açıkhava konserlerimiz olacak. Durmuyoruz. “

Konserlerine ara vermeden devam eden sanatçı, 13 Eylül’de Marmaris City Fest’te, 14 Eylül Kilyos Milyon Fest’te, 21 Eylül’de Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu’nda, 29 Eylül’de Denizli Açıkhava Tiyatrosu’nda, 12 Ekim’de İzmir Fuarı’nda ve 20 Ekim’de Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys