SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA YENİ ALBÜM İÇİN BİR ARAYA GELDİ !

Mar 16 • Haberler, Suzan Kardeş Haberleri, Yazılı Basın • 2096 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA YENİ ALBÜM İÇİN BİR ARAYA GELDİ !

 

SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA YENİ ALBÜM İÇİN BİR ARAYA GELDİ !

Balkanların sevilen yorumcusu Suzan Kardeş, 3 yıl önce Belçika’da Balkan Trafik Festivali’nde tanıştığı ve İstanbuldaki bir çok konserinde de konuk sanatçı olarak yer aldığı geleneksel Balkan müziğinin en önemli temsilcilerinden Divanhana grubu ile grubun yeni albüm çalışmaları için bir araya geldi.

Kayıtlar için Saraybosna’ya giden ve 9 gün boyunca stüdyoya kapanan Suzan Kardeş, 6 tane Türkçe şarkı ve 5 tane Boşnakça şarkı olmak üzere toplamda 11 şarkının bulunduğu albümde; solo olarak bir Boşnakça şarkıyı Naida Çatiç ve bir Türkçe şarkıyı Suzan Kardeş okudu ve geri kalan 9 şarkının tamamı düet olarak kaydedildi.

Suzan Kardeş’in yer aldığı ve albümün tamamını grupla beraber kaydettiği Divanhana’nın yeni albümü, Saraybosna ve Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada satışa çıkacak.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys