SUZAN KARDEŞ 2017 YILININ EN İYİ SANATÇISI SEÇİLDİ ! 

Şub 12 • Bültenler, Haberler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri • 1466 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ 2017 YILININ EN İYİ SANATÇISI SEÇİLDİ ! 

SUZAN KARDEŞ 2017 YILININ EN İYİ SANATÇISI SEÇİLDİ ! 
 
RUMELİ’DEN SUZAN KARDEŞ’E EN İYİ SANATÇI ÖDÜLÜ !
 
ÖDÜL TÖRENİNDEN MÜZİKAL’E ! 
Balkanların sevilen sanatçısı Suzan Kardeş, Rumeli Balkan derneklerinin seçimiyle bu sene ilki düzenlenen Rumeli’nin Enleri 2017 Ödül Töreni’nde ” 2017 Yılının En İyi Sanatçısı ” ödülüne layık görüldü.
Rumeli’nin Enleri Araştırma anketi sonucunda, 547 Rumeli, Balkan ve Trakya kökenli derneklerin oylaması sonucu Rumeli’ye en çok hizmet eden sanatçı; makyözlük, oyunculuk, yorumculuk ve daha bir çok farklı alandaki yetenekleri ile sevilen isim Suzan Kardeş oldu.
Cumartesi akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşen ödül törenine katılan Kardeş, aldığı ödülün kendisi için çok anlamlı olduğunu ve herkese teşekkür ettiğini dile getirdi.
Ödül Töreninden Müzikal’e yetişti!
 
Atatürk büstünden özel olarak yapılan ödülünü alan Suzan Kardeş, 7 Kocalı Hürmüz’deki karakterinin kostümü ile geldiği ödül töreninden müzikale yetişti.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys