YENİ NESLİN ÖNDE GELEN İSİMLERİ DOSTLUKLARINI TAZELEDİ!

Eyl 27 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 4587 görüntüleme • Yorum yok YENİ NESLİN ÖNDE GELEN İSİMLERİ DOSTLUKLARINI TAZELEDİ!

GENÇ VE BAŞARILI MÜZİSYENLERDEN YILDIZLAR KARMASI  
 
DOSTLUK KAZANSIN
 
YENİ NESLİN ÖNDE GELEN İSİMLERİ DOSTLUKLARINI TAZELEDİ!
Son dönemin en popüler ve ses getiren işlerine imza atan isimlerinden Simge, Ece Seçkin, Derya Uluğ, Edis, Buray, İlyas Yalçıntaş, Cem Belevi ve Mahmut Orhan geçtiğimiz akşam bir araya gelerek dostluklarını tazelediler.
Birbirlerine her fırsatta destek veren yeni neslin en başarılı isimleri, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraf ile büyük beğeni aldılar.
Simge, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına dostluk kazansın yorumunu yaparken ; Ece Seçkin 1. geleneksel yeni nesil mangal partisi her yıl aynı gün tekrarlanacak yorumu ile tekrar bir araya geleceklerini dile getirdi.
Binlerce beğeni ve yorum alan paylaşımların altına şampiyonlar ligi ve yıldızlar karması gibi yorumlar yapıldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys