SELAMİ ŞAHİN DOĞUM GÜNÜNÜ SAHNEDE KUTLADI!

Ağu 31 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 879 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN DOĞUM GÜNÜNÜ SAHNEDE KUTLADI!

SELAMİ ŞAHİN AYLAR SONRA SEVENLERİYLE HASRET GİDERDİ!

SELAMİ ŞAHİN DOĞUM GÜNÜNÜ SAHNEDE KUTLADI!

ÇİFTE MUTLULUK!

Pandemi nedeniyle uzun bir süre sahnelerine ara veren duayen sanatçı Selami Şahin, aylar sonra gerçekleştirdiği Hotel Su Antalya konserinde Sana Merhaba Dedim şarkısını söylerken ekibinin sürprizi ile doğum günü pastasını sahnede üfleyerek dilek tuttu.

Sahnede olmayı çok özlediğini ve dinleyicileri ile buluştuğu için heyecanlı olduğunu dile getiren usta sanatçı, doğum gününün de aynı gün olması nedeniyle adeta çifte mutluluk yaşadı.

Dillere dolanan şarkılarını seslendirerek sahnede hayranları ile hasret gideren Selami Şahin, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak özenle hazırlanan konserde şarkılarının tamamını sevenleri ile birlikte seslendirdi.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys