AYDIN KURTOĞLU GÖZYAŞLARINA BOĞULDU ! 

Eki 16 • Aydın Kurtoğlu Haberleri, Aydın Kurtoğlu Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3551 görüntüleme • Yorum yok AYDIN KURTOĞLU GÖZYAŞLARINA BOĞULDU ! 

AYDIN KURTOĞLU GÖZYAŞLARINA BOĞULDU ! 
AYDIN KURTOĞLU İLK SLOW ŞARKISI PİŞMAN’I KLİPLENDİRDİ ! 
Pop müziğin başarılı isimlerinden Aydın Kurtoğlu, geçtiğimiz Nisan ayında yayınladığı Pişman isimli maxi single’ının üçüncü video klibini ilk slow şarkısı olan Pişman şarkısına çekti.
Yönetmenliği Murat Joker, görüntü yönetmenliği ise Varol Şahin üstlenirken, stil danışmanlığı ise Sinem Kurtoğlu’nun gerçekleştirdiği klipte, ayrılık acısı çeken bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu ,samimi ve başarılı oyunculuğu ile de dikkat çekiyor ve kendisine klipte oyunculuğu ile Burcu Derya eşlik ediyor.
Gözyaşlarına boğuldu ! 
Klibin senaryosu gereği sevgilisi tarafından terk edilen Aydın Kurtoğlu, eski mutlu anlarını düşündükçe hüzünlenip, gözyaşlarına boğuluyor.
Ümraniye Platoları’nda ve Çatalca sahilde, iki günde çekimleri tamamlanan klibin ev sahnelerinde mutsuz gördüğümüz Aydın Kurtoğlu’na Gece ismini verdiği yavru bir köpek eşlik ediyor.
Aksiyon filmlerini aratmayacak araba sahnesi !
 
Çatalca sahilde çekilen araba sahnelerindeki oyunculuğu ile de göz dolduran başarılı sanatçı, aksiyon filmlerini aratmayacak görüntülere imza attı.
Aydın Kurtoğlu Pişman ile ilgili düşüncelerini : ” Pişman benim için ilklerin şarkısı. İlk slow şarkım ve Murat Joker ile ilk defa çalışıyorum. Bu şarkıyı yaklaşık dört yıldır bekletiyordum ve beni hüzünlendiren, göz yaşlarımı tutamadığım bir şarkı Pişman. Umarım şarkı ile ilgili yaşadığım bu yoğun duyguyu dinleyicilere de geçirebilirim. ” sözleri ile anlattı.
Aydın Kurtoğlu’nun söz ve müziği Koray Berberoğlu’na, düzenlemesi Serkan Balkan’a ait olan Pişman şarkısının yepyeni video klibi tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys