MABEL MATİZ’İN ÖDÜLLERE DOYMAYAN ‘’MAYA” ALBÜMÜNDEN YEPYENİ BİR TEKLİ VE KLİP DAHA ”ÇUKUR”

Nis 18 • Bültenler, Haberler, Mabel Matiz Bültenler, Mabel Matiz Haberler • 1900 görüntüleme • Yorum yok MABEL MATİZ’İN ÖDÜLLERE DOYMAYAN ‘’MAYA” ALBÜMÜNDEN YEPYENİ BİR TEKLİ VE KLİP DAHA ”ÇUKUR”

MABEL MATİZ’İN ÖDÜLLERE DOYMAYAN ‘’MAYA” ALBÜMÜNDEN YEPYENİ BİR TEKLİ VE KLİP DAHA ”ÇUKUR”

Anaakım Türk müziğine yön veren başarılı sanatçı Mabel Matiz, Spotify 2018 verilerine göre yılın en çok dinlenen Türkçe pop albümü olan son albümü Maya’nın video klip çalışmalarına son hızla devam ediyor.

Sanatçı geçtiğimiz günlerde, sözü ve müziği kendisine, synth pop türündeki aranjmanı ise Jakuzi grubundan tanıdığımız Taner Yücel’e ait olan, “Çukur” adlı şarkısını kliplendirdi.

Berat Tunç’un yazıp yönettiği ve bir kaçış hikayesinin canlandırıldığı “Çukur” video klibi, Ankara’nın Nallıhan ilçesinde sarı, kahverengi ve kırmızı renkli tabakalardan oluşan dağlarıyla görsel bir şölen sunan kuş cenneti arazisinde 2 gün süren çekimler neticesinde tamamlandı. Görüntü yönetmenliğini Murat Erşahin, stylingi Ece Agiç üstlendi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys