HOŞGELDİN PAMİR AYAZ KURTOĞLU !

Nis 24 • Aydın Kurtoğlu Haberleri, Aydın Kurtoğlu Küpürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4783 görüntüleme • Yorum yok HOŞGELDİN PAMİR AYAZ KURTOĞLU !

AYDIN KURTOĞLU İKİNCİ KEZ BABA OLMA HEYECANI YAŞIYOR ! 

KURTOĞLU AİLESİ GENİŞLİYOR ! 

HOŞGELDİN PAMİR AYAZ KURTOĞLU !


Müziğin içinde büyüyen, son teklisi “Tüh Tüh” ile başarısını pekiştiren sevilen sanatçı Aydın Kurtoğlu, ikinci kez babalık heyecanı yaşıyor.

POYRAZ, ABİ OLDU !

Mutlu bir ailesi olan Kurtoğlu’nun ilk oğlu Poyraz, abi oldu. Aydın Kurtoğlu ve eşi Sinem Kurtoğlu, ikinci oğullarına “Pamir Ayaz” ismini verdi.

Aydın Kurtoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda : ” Canım oğlum Pamir Ayaz bugün dünyaya gözlerini açtı. Hayatımıza yeni bir soluk, yeni bir renk, yeni bir umut daha eklendi. Arayan, güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim. ” dedi.

Pamir Ayaz, 20 Nisan Çarşamba sabahı 08:55 saatinde, 50 cm boyunda, 3.210 gram kilosunda sağlıklı bir şekilde dünyaya gözlerini açtı.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys