GÖKHAN TÜRKMEN’İN SESSİZ ALBÜMÜNE BİR VİDEO KLİP DAHA!

Eki 11 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler • 1471 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN’İN SESSİZ ALBÜMÜNE BİR VİDEO KLİP DAHA!

GÖKHAN TÜRKMEN’İN SESSİZ ALBÜMÜNE BİR VİDEO KLİP DAHA!
 
ALBÜMÜN ALTINCI VİDEO KLİBİ OLMADI ŞARKISINA ÇEKİLDİ ! 
 
Gökhan Türkmen, hafızalarımıza kazınan ”Sessiz” albümünün 6. video klibini ”Olmadı” isimli sevilen şarkısına çekti. 
 
Sözü ve müziği Aytaç Özgümüş’e, düzenlemesi ise Aytaç Özgümüş ve Serkan Ölçer’e ait olan ”Olmadı”nın video klibi,  sahneleri ve yenilikçi tarzıyla yine  dikkatleri üzerine çekecek.
 
Albümün beşinci video klip çalışması olan ”Olsun” şarkısının klibinin devamı niteliğinde çekilen ”Olmadı”nın klip yönetmenliğini Murat Joker üstlendi. 
 
Geçmişten bazı kesitlerin ve Gökhan Türkmen‘in yakın ve uzak plan görüntülerinin yer aldığı klipte, sanatçının doğal hallerinin dışında yenilenen tarzı da beğeni toplayacak.
 
Gökhan Türkmen‘in ”Olmadı” şarkısının video klibi bugün itibarıyla Gökhan Türkmen YouTube kanalında ve tüm müzik platformlarında yerini alacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys