GÖKHAN TÜRKMEN’İN BİR HAYALİ DAHA GERÇEK OLDU! GTR DENEYEVİ AÇILDI!

Eki 24 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4063 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN’İN BİR HAYALİ DAHA GERÇEK OLDU! GTR DENEYEVİ AÇILDI!

 
GÖKHAN TÜRKMEN’İN BİR HAYALİ DAHA GERÇEK OLDU! GTR DENEYEVİ AÇILDI!
GÖKHAN TÜRKMEN ÜNLÜLERİN KAYIT STÜDYOSU  DENEY EVİ’Nİ DEVRALDI ! 
 
Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, yapım şirketi GTR Müzik’in bünyesinde bir yatırım daha yaparak şirketini büyütmeye devam ediyor.
GTR Müzik altında geçtiğimiz aylarda kurduğu GTR Jingle alt markası ile çalışmalarına devam eden şirket, 18 yıldır müzik sektörüne hizmet veren ve bir çok sanatçının projesine ev sahipliği yapan Deneyevi Kayıt Stüdyosu’nu devraldı.
Deney Evi’ne görkemli açılış ! 
 
Pazartesi günü eşi Sinem Aksoy Türkmen, kızları Nil Rona ve Leyla Ada, yakın arkadaşları ve sanat camiasından dostlarının katılımıyla açılışı yapılan Deney Evi stüdyosu ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gökhan Türkmen :  ” Bugün bizim için önemli bir gün. İnsan hayal eder ama hayalini gerçekleştirdiği kişi ve kişiler de önemlidir. Bugün şans getirsin bize. İyi ki… Seni seviyorum. ” cümleleriyle dostları ve eşi Sinem Aksoy Türkmen ile ilgili duygularını dile getirdi. 
 
Kurdele kesilirken keyifli anlar yaşanan Deney Evi Stüdyosu’nun açılışına : Emre Kınay, Özgün, Aydın Kurtoğlu, Aslı Demirer, Mahmut Orhan, Aytaç Kart, Bora Uzer, Bora Öztoprak, Keremcem, Serkan Ölçer, Ece Ölçer, Yavuz Hakan Tok, Murat Joker, Mustafa Seven, Çiçek Dilligil, medya mensupları ve radyocu dostları katıldı. 
Sinem Aksoy Türkmen’de sosyal medya hesabından eşi Gökhan Türkmen ile birlikte paylaştığı fotoğrafın altına : ” Ne güzel açıldık. Çiçek açtık. Herkese teşekkürler.” yorumunu yaptı.
Gökhan Türkmen : ” Sevdiğim işi yapıyorum ve elimden geldiğince de müziğe ve müziğin geleceğine yatırım yapmaya çalışıyorum. GTR Deney Evi Stüdyosu’nda çok kaliteli ve güçlü projelere imza atacağımıza inanıyorum. ” dedi.
Sevilen sanatçının ses getiren son albümü Sessiz ve önceki albümlerinden Ara albümünün kaydını gerçekleştirdiği Deneyevi’nde ; Athena İt albümü, My Way ( Ben Böyleyim ) single’ı, Pis albümü, Kaan Tangöze’nin Gölge Etme albümleri kaydedilmişti.
Tarkan,Ajda Pekkan, Emre Aydın, Adamlar, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Son Feci Bisiklet gibi değerli isimleri özel projeleri ile ağırlayan Deneyevi, yeni dönem itibariyle GTR Deneyevi Stüdyo’su olarak yoluna devam edecek.
Stüdyo, Maldivlerde hastane projesi yapan ilk Türk firması CB Grup mimarlarından,  genç mimarı Ali Dağlaroğlu’nun koordinasyonunda yenilendi. 18 yıllık tecrübesine yeni enerjisini ekleyerek 23 Ekim Pazartesi günü itibariyle yeni ismi ile çalışmalarına başlayacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys