GÖKHAN TEPE: ” KİŞİYE ÖZEL BESTE YAPIYORUM ”

Tem 12 • Bültenler, Gökhan Tepe Bültenler, Gökhan Tepe Haberler, Gökhan Tepe Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4637 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TEPE: ” KİŞİYE ÖZEL BESTE YAPIYORUM ”

GÖKHAN TEPE: ” KİŞİYE ÖZEL BESTE YAPIYORUM ”
 
3 yıl aradan sonra 8 Haziran’da ‘’Yaz 2018’’ isimli albümünü yayınlayan, yorumcu, söz yazarı ve besteci Gökhan Tepe, son yıllarda besteci kimliği ile de aranılan isim oldu. Yeni albüm çıkartacak olan bir çok sanatçının kapısını çaldığı Gökhan Tepe’ nin bu güne kadar bir çok hit şarkıda imzası bulunuyor.
Kendi albümlerinin yanı sıra sanatçı dostlarına verdiği şarkılarla da adından söz ettiren Gökhan Tepe, Ebru Gündeş’ten dinlediğimiz “Beyaz (Teşekkür Ederim)” ve “Araftayım” şarkılarının yanı sıra Demet Akalın’dan dinlediğimiz ve en iyi şarkı ödüllerini alan “Türkan”, listelerde ilk sıralarda yer alan “Ah Ulan Sevda”, Bengü “Kuzum”, İrem Derici “Bazı Aşklar Yarım Kalmalı” ve Funda Arar “Yediverenim” gibi şarkıların bestecisi.
22 yıllık profesyonel müzik hayatı boyunca 100ü  aşkın sözü ve bestesi bulunan Gökhan Tepe sanatçı dostlarına verdiği şarkıların hit olmasının sırrını ise “ Şarkıyı bestelerken kimin ses rengine uyacağına ve nasıl yorumlayacağını hayal ederek ismi belirliyoruz. Ve kişiye özel olarak hazırlıyoruz şarkıyı. Bir anlamda terzi gibi, yorumcunun üzerine oturduğuna ve iyi yorumlayacağına emin olarak şarkılarımızı hazırlıyor ve teslim ediyoruz.Bestelediğim şarkı eğer hayal ettiğim isimde başarılı olacağına inanıyorsam ne kadar çok seversem seveyim kendi albümüme bile koymuyorum. ” şeklinde açıkladı.
Ebru Gündeş’ e 6 şarkı… 
Ebru Gündeş’in önümğzdeki aylarda çıkacak olan yeni albümünde 6 şarkının bestesini yapan Gökhan Tepe ayrıca şarkıların okuma ve aranje aşamalarında da Gündeş’i yalnız bırakmadı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys