CAN BONOMO VE ÖYKÜ KARAYEL EVLENDİ!

Tem 12 • Bültenler, Can Bonomo Bültenleri, Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4251 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO VE ÖYKÜ KARAYEL EVLENDİ!

CAN BONOMO VE ÖYKÜ KARAYEL EVLENDİ!

Alternatif müziğin önde gelen isimlerinden Can Bonomo, Ocak ayında nişanlandığı  başarılı oyuncu Öykü Karayel ile geçtiğimiz gün aile arasında yapılan nikah töreni ile evlendi.

Yaklaşık 2 yıldır süren birlikteliklerini evlilikle devam ettiren çift, KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşen 150 kişilik özel bir davetle aile arasında nikah düzenledi.

Nikahta Can Bonomo’nun nikah şahitleri; menajeri Ece Çelebioğlu Yeşilbaş, prodüktörü ve  yakın arkadaşı Can Saban, çocukluk arkadaşı Cem Cavez ve arkadaşı Ferhat Zamanpur olurken, Öykü Karayel’in nikah şahitliğini yakın arkadaşları Süveybe Arifoğlu ve Milay Ezengin yaptı.

Can Bonomo’nun damatlığı Hatice Gökçe imzası taşırken, Öykü Karayel’in gelinliği ikizi Ezgi Karayel’in tasarımı olan sade ve zarif gelinliği ile göz kamaştırdı.

Can Bonomo ve Öykü Karayel, Cumartesi Günü Çeşme’de yakın arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşecek olan bir kutlama daha yapacak.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys