GÖKHAN TEPE İLE YENİ YILA WYNDHAM GRAND’DA MERHABA!

Oca 2 • Bültenler, Gökhan Tepe Bültenler, Gökhan Tepe Haberler, Gökhan Tepe Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1857 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TEPE İLE YENİ YILA WYNDHAM GRAND’DA MERHABA!

GÖKHAN TEPE İLE YENİ YILA WYNDHAM GRAND’DA MERHABA!
HEP SAHNEDE OL GÖKHAN TEPE!

Geçtiğimiz yıl ”Yaz 2018” albümü ile yılı unutulmaz kılan Gökhan Tepe yeni yılı sevenleriyle birlikte Wyndham Grand Kalamış sahnesinde karşıladı.
31 Aralık gecesinde Gökhan Tepe, geceye özel hazırlanan repertuvar eşliğinde kendisini izlemeye gelenlerle birlikte yeni yıla coşku dolu bir merhaba dedi.
Dillerden düşmeyen şarkıları ve sahne performansı ile adından her daim övgüyle söz ettiren sanatçı sahnede yeni bir yılı karşılamanın heyecanının yanı sıra dinleyicilerine güzel bir yılbaşı hediyesi de verdi;
1999 yılında yayınlamış olduğu ”Can Özüm” şarkısını akustik olarak yeniden yorumlayan Gökhan Tepe şarkısının saat 00.30’da yeni bir yılla birlikte youtube kanalında aktif olacağının müjdesini verdi.
Gökhan Tepe hayranları tarafından en çok sevilen şarkılardan birisi olan Can Özüm’ün yeniden yorumlanması sanatçının dinleyicilerini çok mutlu etti.

Yılbaşı gecesini unutulmaz bir geceye dönüştüren Gökhan Tepe geçtiğimiz yıl verdiği sayısız konserlerini 2019 yılına taşımaya hazır!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys