ECE SEÇKİN YILDIZI KAPTI !

Oca 12 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberleri, Haberler • 2683 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN YILDIZI KAPTI !

ECE SEÇKİN YILDIZI KAPTI !
ECE SEÇKİN’E SAYIN SEYİRCİLER İLE EN BEĞENİLEN ŞARKI ÖDÜLÜ !

Pop müziğin güçlü seslerinden Ece Seçkin, Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu sene 16.sı düzenlenen Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nde Ozan Doğulu ile birlikte imza attıkları Sayın Seyirciler şarkısı ile yıldızı kaptı.

2017 Yılının En Beğenilen Şarkısı seçilen Sayın Seyirciler şarkısını ödül töreninde seslendiren Ece Seçkin, ödülü ile ilgili düşüncelerini : ” Bizi bu ödüle layık gören Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerine çok teşekkür ediyoruz. Bu ödülü almaktan büyük mutluluk duyuyorum. ” şeklinde ifade etti.
Ödül töreninde kendisini yalnız bırakmayan sevgilisi Çağrı Terlemez ile çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Ece Seçkin, mutluluğunu dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys