DUR DİYEMEM 2 MİLYON’A ULAŞTI ! MELİS FİS BAŞARILI YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR!

Oca 29 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Melis Fis Bültenler, Melis Fis Haberler, Melis Fis Küpürler, Yazılı Basın • 1349 görüntüleme • Yorum yok DUR DİYEMEM 2 MİLYON’A ULAŞTI ! MELİS FİS BAŞARILI YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR!

DUR DİYEMEM 2 MİLYON’A ULAŞTI!

MELİS FİS BAŞARILI YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR!

Popüler müziğin en genç yeteneklerinden biri olarak gösterilen Melis Fis, yayınladığı Dur Diyemem adlı şarkısıyla başarılı yükselişini sürdürüyor.

Henüz ilk projesi olmasına rağmen kısa süre içinde kendi kanalında 2 milyon izlenme ile büyük beğeni toplayan Melis Fis, Dur Diyemem adlı şarkısıyla iddialı bir çalışma ortaya koyuyor.

Sevenleri tarafından binlerce yorum ve beğeni alan Melis Fis, şarkısının renkli ve enerji dolu klip çalışmasıyla da izleyenleri kendisine hayran bırakıyor.

Küçüklüğünden itibaren müzik ile ilgilenen genç yetenek Melis Fis, sosyal medya üzerinden paylaştığı içeriklerle de kendisine güçlü bir takipçi kitlesi yaratarak sosyal medya fenomeni olarak da adından söz ettiriyor.

Sözü ve müziği kendine ait olan ”Dur Diyemem” isimli şarkısını sevenleriyle paylaşmanın heyecanını yaşayan Melis Fis, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys