CAN BONOMO, CAN EVRENOL’UN 2. FİLMİ HOUSEWIFE ‘A KONUK OLDU !

Şub 6 • Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 6265 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO, CAN EVRENOL’UN 2. FİLMİ HOUSEWIFE ‘A KONUK OLDU !


 
CAN BONOMO, CAN EVRENOL’UN 2. FİLMİ HOUSEWIFE ‘A KONUK OLDU ! 
Müzisyen kimliğinin yanı sıra oyuncu kimliği ile de kendini ifade eden Can Bonomo, Can Evrenol’un ikinci uzun metraj filmi Housewife’ta  konuk oyuncu olarak rol aldı.
Başrollerini Clémentine Poidatz, Ali Aksöz, David Sakurai ve Alicia Kapudağ’ın paylaştığı ve İngilizce çekilen Housewife, Can Evrenol’un korku filmi öğelerini, gizem ve gerilimle birleştiren kendine has tavrıyla karşımıza çıkacak.
Can Bonomo’nun da kısa rol aldığı sürprizlerle dolu, çarpıcı ve sarsıcı bir film olan Housewife, Türkiye’de ve yurtdışında gösterime girecek.
 
Filmin yönetmeni ve senaristi Can Evrenol, Toronto Film Festivali’nde premier yaptıktan sonra 60’dan fazla festivalde gösterilen ve Amerika, İngiltere, Almanya başta olmak üzere 20 ülkede vizyona giren ilk uzun korku filmi Baskın ile uluslararası platformlarda birçok ödüller aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys