SUZAN KARDEŞ’TEN MUTFAK SIRLARI !

Şub 6 • Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 2810 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ’TEN MUTFAK SIRLARI !

SUZAN KARDEŞ’TEN MUTFAK SIRLARI !

 

Balkan müziklerinin sevilen sesi Suzan Kardeş, Motto Müzik’in Neye Niyet Neye Kısmet (3N1K) programına evinin kapılarını açtı. Çekimler sırasında program yapımcısı Barış Akpolat’a mutfak sırlarını anlatıp, boşnak mantısı yaptıran Kardeş, yeni albümü ve önümüzdeki dönem projeleri hakkında da bilgi verdi.

Boşnak mantısı yaptılar ! 

Balkan müziklerinin sevilen sesi, oyuncu ve makyaj uzmanı Suzan Kardeş’in evine konuk olan Barış Akpolat, program esnasında Suzan Kardeş için boşnak mantısı yaptı.

Suzan Kardeş yeni albüm için kolları sıvadı !

Suzan Kardeş, yeni albüm hazırlıklarına başladığını ve albümü için şarkı seçimini tamamladığının müjdesini de verdi.

Sevilen sanatçı, Şubat ayının sonunda balkan müziğinin güçlü sesi Goran Bregovic ile Türkiye’ye gelecek olan Bijelo Dugme grubunun repertuvarından da şarkı alma ihtimali olduğunu söyledi.

Önümüzdeki dönemde YouTube’da açtığı kanalına daha fazla konsantre olacağını söyleyen sanatçı,  takipçileri için güncel makyaj tüyoları, saç modelleri ve yemek tariflerinden oluşan daha fazla içerik üreteceğini de belirtti.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys