KIBRIS’TA SELAMİ ŞAHİN İLE BAYRAM COŞKUSU YAŞANDI ! 

Haz 18 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1928 görüntüleme • Yorum yok KIBRIS’TA SELAMİ ŞAHİN İLE BAYRAM COŞKUSU YAŞANDI ! 

KIBRIS’TA SELAMİ ŞAHİN İLE BAYRAM COŞKUSU YAŞANDI ! 
Türk müziğinin duayenlerinden usta isim Selami Şahin, Ramazan Bayramı’nın ilk günü Kıbrıs’ın en yeni otellerinden Kaya Palazzo Resort Girne’de şarkılarıyla ve sahne performansıyla dinleyenleri mest etti.
Coşkuyla karşılandı ! 
Kaya Palazzo Resort Girne’de kendisinden önce sahne alan Aşkın Nur Yengi’nin ardından performans sergileyen Selami Şahin, Aşkın Nur Yengi ile Yazık, Sana Merhaba Dedim ve Başımın Tatlı Belası şarkılarında düet yaptı.
1000 kişiden daha fazla katılımın olduğu sahnede coşkuyla karşılanan usta isim, tüm şarkılarını hayranları ile birlikte söyledi ve güçlü sahne performansı ile izleyenleri büyüledi.
Selami Şahin bayram ile ilgili duygularını sahneden:” Nice hayırlı bayramlara, nice hayırlı ramazanlara.  Mutlukla, güzellikle, sevgiyle, huzurla, sağlıkla, neşeyle, saadetle nasip eylesin. Tüm müslüman aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun.” şeklinde aktardı.
Selami Şahin, sabırsızlıkla beklenen yepyeni 10 besteden oluşan albümünü yakın zamanda sevenleriyle buluşturacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys