BENİ BABAANNEM BÜYÜTTÜ ADI FATMA SOYADI TURGUT!

Tem 29 • Bültenler, Fatma Turgut Bültenler, Fatma Turgut Haberler, Fatma Turgut Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4159 görüntüleme • Yorum yok BENİ BABAANNEM BÜYÜTTÜ ADI FATMA SOYADI TURGUT!

KATARSİS KOLTUĞUNDAN FATMA TURGUT’UN HAYATI GEÇTİ!

BENİ BABAANNEM BÜYÜTTÜ ADI FATMA SOYADI TURGUT!

Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ”Katarsis”in bu haftaki konuğu alternatif rock müziğin en güçlü kadın vokallerinden Fatma Turgut oldu. Sanatçı, sevenlerinin merak ettiği hayat hikayesinin bilinmeyen tüm yönlerini samimiyetle ve yer yer göz yaşları içinde anlattı.

Bundan 4 sene önce kaygı durum bozukluğu yaşayarak panik atak geçirdiği süreci anlatan Fatma Turgut, o dönem ilaç kullanmaya başladığını ve bu sürecin 3,5 yıl devam ettiğini, farkındalığının az olduğunu ve o yüzden bunları yaşadığından bahsetti.

Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar’ın panik atak ile ilgili; ”Yanlış bir yoldan gidiyorsun gitme, kendi hayatın için yeni bir dönem aç, panik atak bir uyarı aslında.” yorumunun üzerine Fatma Turgut, panik atak yaşadığı bir anı paylaştı;
”Korkunçtu. Korkunç bir duyguydu. 5. katta oturuyordum o zaman. Evin camı açıktı. Camdan aşağıya gitmek ve bulunduğum duygu durumu içinden bu şekilde kurtulmak istediğimi hatırlıyorum. İçinde bulunduğun mevcut durumu sonlandırmak istiyorsun aslında. Bir daha asla yaşamak istemeyeceğim ve kimsenin de yaşamasını istemeyeceğim bir his o.”

Fatma Turgut sözlerine; ”Zor bir hayat yaşıyoruz aslında. Deli işi yapıyoruz ve bu duygu durumlarını iyi dengelemek gerekiyor. Çünkü bir hayatın var, sanatçısın, insanlar seni tanıyor, yolda fotoğraf çektirmek istiyor. Fakat diğer bir yandan evdeki de sensin, ayaklarını uzatıp televizyon izlemek istiyorsun. Bu iki durumu iyi dengelemek gerekiyor. Bu durumlar bir şaştığında ve ayar kaçtığında senin dengelemen gerekiyor ama ben de insanım bazen dengeleyemeyebiliyorsun.” şeklinde devam etti.

Panik atak geçirdiği süreçlerini anlatırken göz yaşlarına hakim olamayan Fatma Turgut; Katarsis koltuğunda biraz daha geçmişe gidince hislerini şu sözlerle anlatmaya devam etti; ”Kendini güvenli hissettiğin alan bir anda yok olunca ve tek başına kaldığında bu çok değerli. Aslında hayatla tamamen tek başına yüz yüze geliyorsun. Kendini çok daha iyi tanıyorsun ve kendini yönetmeye çalışıyorsun ama bir tarafta da diyorsun ki bu eskiden böyle değildi. İnsanlarla eskiden vedalaşamazdım artık insanlarla vedalaşabiliyorum çünkü tek başıma neler yapabildiğimi gördüm. Bunun keyfi de bambaşkaymış.”

Bir şeyleri söyleyemedin bir dönem diyerek herkesin merak ettiği bir soruyu soran ve Model grubuyla ilgili iyi ki diyor musun diyen Gökhan Çınar’a Fatma Turgut; ”Tabii ki kalp kırıklıkları oldu ama iyi ki diyorum evet. İyi ki böyle güzel bir oluşum oldu ve iyi ki öyle güzel şarkılar yapıp raflara koyduk anıdır hepsi.” dedi.

Son günlerdeki izlenme oranlarıyla ve çarpıcı konuklarıyla dikkat çeken Katarsis’in ”Hayatını Değiştiren Şarkı” bölümünde Yalnızlık Senfonisi’ni söylerken ağlamamak için kendini zor tutan Fatma Turgut;
”Yalnızlık çok kıymetliymiş. Çok değerliymiş. Geçtiğimiz 3 senede o kadar yalnız kaldım ki… Ama iyi ki de hayat bunları getirdi bana. Ne çok şey öğrendim.” dedi.

BENİ BABAANNEM BÜYÜTTÜ ADI FATMA SOYADI TURGUT!..

Muhteşem bir kadındı diyerek babaannesinden bahseden Fatma Turgut, okula başlayana kadar annesi ve babası çalıştığı için kendisini babaannesinin büyüttüğünü anlattı. Annesi ile babasını aslında çok az gördüğünü, bir çok anısının ve hikayesinin de babaannesiyle geçtiğini dile getirdi.

Geçmişteki hikayelerinden bahsetmeye devam eden güzel sanatçı Katarsis koltuğunda samimi bir açıklama daha bulunarak ”Aldattım ve aldatıldım.” diyerek ekledi; ”Kötülüğümden değil naifliğimden aslında. O kız çok gençti, meraklıydı. Her hissi tatmak istedi bence. nasıl olduğunu bilmek, yaşamak istedi. O yüzden bağışlanabilir bence. Ben kendimi çoktan affettim” dedi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys