BAHADIR TATLIÖZ ŞARKILARINI OTİZİMLİ ÇOCUKLAR YARARINA SÖYLEDİ! ÇOCUKLAR BİZİM YARINLARIMIZ!

Nis 3 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler • 1075 görüntüleme • Yorum yok BAHADIR TATLIÖZ ŞARKILARINI OTİZİMLİ ÇOCUKLAR YARARINA SÖYLEDİ! ÇOCUKLAR BİZİM YARINLARIMIZ!

 
BAHADIR TATLIÖZ ŞARKILARINI OTİZİMLİ ÇOCUKLAR YARARINA SÖYLEDİ!
ÇOCUKLAR BİZİM YARINLARIMIZ!

Son albümü Su Yolunu Bulur ile listelerde hızlı bir çıkış yakalayan besteci, söz yazarı ve aranjör Bahadır Tatlıöz, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’nde otizmli çocuklar yararına düzenlenen ”Yarınlar İçin” etkinliğinde şarkılarını seslendirdi.
Özel Yarınlar İçin Başiskele Otizm Spor Kulübü tarafından İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte aynı zamanda Sermet Erkin hem sunuculuk hem de ilizyon yaparak Bahadır Tatlıöz’e plaket verdi. Bu özel etkiinlikte yer alan başarılı sanatçı, duygularını : ” Şuan hala otizimin ne olduğunu bilmeyen kişi sayısı çok fazla. Bunu ortadan kaldırmak ve herkesin başına gelecek bu durumun farkında olmalıyız ve farkındalık yaratmalıyız. Çocuklar bizim yarınlarımız. ” sözleri ile dile getirdi.
Bahadır Tatlıöz’ün yanı sıra Feridun Düzağaç ve Zeo’nun da sahne aldığı gecenin sunuculuğunu Sermet Erkin üstlendi. Otizmli çocukların yaptığı Ebru çalışmalarının ve kitap ayraçlarının da yer aldığı ve satışa sunulduğu etkinliğin tüm geliri otizmli çocukların eğitim masrafları için kullanılacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys