5000’DEN FAZLA KİŞİ YAZA BİRLİKTE MERHABA DEDİ!

Haz 26 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 787 görüntüleme • Yorum yok 5000’DEN FAZLA KİŞİ YAZA BİRLİKTE MERHABA DEDİ!

İSTANBUL’DA YAZIN GELİŞİ MIDSOMMAR FESTİVAL İLE KUTLANDI!

5000’DEN FAZLA KİŞİ YAZA BİRLİKTE MERHABA DEDİ!

AŞIK OLACAĞIN FESTİVAL: MİDSOMMAR FESTİVAL!

Yaz mevsiminin başlangıcı olarak kabul edilen Midsommar Yaz Dönümü festival konsepti, Türkiye’de ilk defa About Nights sunumu ve Profun Creative Events organizasyonu ile geçtiğimiz akşam KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşti.

5000’i aşkın kişinin katılımıyla gerçekleşen ve aşık olacağın festival sloganıyla yola çıkılan Midsommar Festival’de birbirinden etkileyici sahne performanslarının yanı sıra çeşitli aktivite ve atölyeler ile Kuzey Avrupa esintileri hissedildi.

Kadebostany, Roosevelt, Jan Blomqvist & Band, Darius, Jakuzi ve Club Bangkok’un sahne aldığı festivale yoğun ilgi gösteren İstanbullular hep birlikte yaza merhaba dedi.Festivale katılanlar arasında; Ece Seçkin, Gupse Özay, Didem Soydan, RockA grubunun solisti Halil Özüpek gibi isimler vardı.

Kadebostany ve Ece Seçkin’den kulis hatırası!

Sahne öncesi kuliste röportaj veren sevilen sanatçı Kadebostany, Türkiye’yi çok sevdiğini ve burada olmaktan büyük keyif aldığını dile getirdi. Kuliste kendisini ziyaret eden Ece Seçkin ile müzik üzerine sohbet eden Kadebostany, sanatçı ile birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Rengarenk görüntülere ev sahipliği yapan, doğa ve sevginin ön plana çıktığı Kuzey Avrupa’nın en eğlenceli ve en köklü geleneklerinden Midsommar Festival’de katılımcılar dans ve müzik eşliğinde unutamayacakları bir gün yaşadı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys