Mert Carim

Şub 3 • • 1369 görüntüleme • Mert Carim için yorumlar kapalı


 
MERT CARİM
 
” KIŞ DÜŞMEDEN ”
MERT CARİM KIŞ DÜŞMEDEN İSİMLİ İLK TEKLİSİNİ YAYINLADI! 
 
Oyuncu ve müzisyen yetenekli sanatçı Mert Carim, ” Kış Düşmeden ” isimli ilk teklisini yayınladı.
Ayrılığın ardından yaşanan aşk acısını en saf hali ile anlatan Kış Düşmeden’in söz ve müziği Mert Carim, aranjesi ise Serkan Ölçer imzası taşıyor.
Şarkısında ‘ Sonbahardayım… Kış düşmeden dön, gel ! ‘ diyen sanatçının ilk teklisinin klibini Bora Çifterler çekerken, klipte Mert Carim‘e İnadına Aşk dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Büşra Çam eşlik ediyor.
Gökhan Türkmen’in son albümü Sessiz’de yer alan Yılan şarkısının söz ve müziğine imzasını atan, çeşitli müzikaller ve tiyatro oyunlarında yer alan MertCarim, 2015 senesinde GTR Müzik ile beraber İnadına Aşk dizisinin müziklerini yapmış ve dizinin jenerik müziğinin söz ve müziğini üstlenmiştir.
Cem Özer’in yönetmenliğinde ” Temel Üçgüdü” oyununda başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkan Carim, 2015 senesinde Ayça Varlıer’in baş rolünü üstlendiği Fosforlu Cevriye Müzikali’nde yer almış ve en son Osman Sınav’ın yönetmenliğinde çekilen Şahane Damat dizisinde Tufan karakterini canlandırmıştır.

Oyunculuğu kadar güçlü sesi ve farklı tarzı ile dikkat çeken Mert Carim‘in ” Kış Düşmeden ” teklisi GTR Müzik etiketi ile Kasım ayında dinleyiciler ile buluştu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys